Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Strzelca

Słońce do 23 września przebywa w znaku zapobiegliwej Panny, co przysporzy sporo pracy i skieruje uwagę na nadrobienie powakacyjnych zaległości. W okolicach nowiu Księżyca w znaku Ryb w koniunkcji z inspirującym Neptunem i w korzystnych aspektach z Uranem w Byku, do którego dojdzie 10 września, pojawią się emocje związane ze stanem zdrowia, jakaś diagnoza was zaskoczy, może jednak okazać się niepewna, więc nie powinniście się na razie nią przejmować, zwłaszcza że tego dnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, więc w ciągu najbliższych trzech tygodni wszystko może się zmienić. Między 15 a 21 września aspekty Słońca do Neptuna i Plutona wprowadzą nieporozumienia w rodzinne rozliczenia finansowe, niektóre Strzelce zostaną zmuszone do sięgnięcia po rezerwy, poradzicie sobie jednak w każdej sytuacji, w czym pomoże wrodzony optymizm.

23 września Słońce opuści pracowitą Pannę i wkroczy do życzliwej Wagi, w której jeszcze tego samego dnia napotka Merkurego, jakieś spotkanie z dawno niewidzianym przyjacielem okaże się znaczące dla waszej przyszłości. W ostatnim tygodniu września uwagę skierujecie na rozwój życia towarzyskiego oraz kontakty z osobami, podzielającymi wasze zainteresowania. 25 września dojdzie do nowiu Księżyca w Wadze w opozycji do Jowisza w Baranie, w najbliższym czasie nawiążecie współpracę, która przyniesie korzyści dla waszego hobby oraz wszelkich spraw wymagających kreatywności, niektóre Strzelce zaangażują się w kształcenie swoich dzieci.

Wenus 5 września opuści życzliwego Lwa i wejdzie do skrupulatnej Panny, w której straci wiele ze swego potencjału, sprawy uczuciowe podporządkujecie wymaganiom zawodowym, możecie spotkać się z niezasłużoną krytyką, szczególnie między 14 a 18 września, gdy Wenus utworzy napięty aspekt z Marsem w przeciwległych Bliźniętach. Od 18 do 22 września Wenus znajdzie się w trygonie do nieprzewidywalnego Urana, co może zaowocować propozycją niecodziennej pracy lub zlecenia, które przyniesie dodatkowe niewielkie przychody, ale nie spełni waszych ambicji. Od 25 do 28 września Wenus wraz z Merkurym utworzą trygon do Plutona, powróci jakiś zawodowy projekt, który zasili wasze konto, co powoli pokryć zaległe finansowe zobowiązania. 29 września Wenus opuści znak Panny i wejdzie do Wagi, którą włada, jest więc wyjątkowo mocna, życie towarzyskie rozkwitnie, zawrzecie ciekawe przyjaźnie, wolne Strzelce znajdą miłość i uznanie w gronie osób, podzielających ich zainteresowania.

Mars przez najbliższe pół roku tranzytuje przeciwległy znak Bliźniąt, co okaże się bardzo znaczące dla relacji partnerskich, które mogą przechodzić kryzys, jeśli nie opanujecie ostrego języka. Jednocześnie staniecie się bardziej komunikatywni oraz asertywni i wymagający w związkach, zwłaszcza w ostatnim tygodniu września, gdy Mars znajdzie się w trygonie z Saturnem w życzliwym Wodniku.

Merkury w Wadze do 10 września sprzyja kontaktom z przyjaciółmi oraz porozumieniu w związkach, potem zmieni bieg na wsteczny i wyjdzie z retrogradacji dopiero 2 października, unikajcie więc w tym czasie podejmowania życiowych decyzji, szczególnie związanych z umowami, ważnymi relacjami i zawodowymi wyzwaniami. Cofający się Merkury w Wadze znajdzie się w opozycji do również retrogradującego Jowisza w Baranie w dniach 17–20 września, w tym czasie powrócą kreatywne edukacyjne projekty o zasięgu międzynarodowym, niektóre Strzelce odnowią przyjaźnie lub ponownie zaangażują się w pomoc cudzoziemcom. 23 września Merkury wycofa się do znaku Panny, gdzie nabierze mocy, pojawi się więc szansa na wprowadzenie poprawek do zawodowych projektów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *