Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Skorpiona

Słońce przebywa w życzliwej Pannie do 23 września, kierując uwagę na rozwój przyjaźni oraz kontakty z osobami podzielającymi wasze pasje i zainteresowania. Pełnia Księżyca w znaku Ryb w koniunkcji z Neptunem i w korzystnych aspektach do Urana w przeciwległym Byku, do której dojdzie 10 września, wzbudzi wiele emocji związanych z przyjaciółmi, trudno wam się będzie rozeznać w swoich uczuciach, do niektórych osób stracicie zaufanie, ale niesłusznie, bo możecie liczyć na ich życzliwość, spotkania towarzyskie okażą się niezwykłe i obfitować mogą w wydarzenia niecodzienne i odkrywcze.

Między 15 a 21 września natomiast aspekty Słońca do Neptuna i Plutona wzbudzą potrzebę rozwoju osobistego i wpłyną bardziej stabilizująco na wasz stosunek do otoczenia, bo niepewność zastąpi szczera i asertywna komunikacja z waszej strony. 23 września Słońce opuści życzliwą Pannę i wejdzie do znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym dysponujecie mniejszymi zasobami energetycznymi, dlatego w ostatnim tygodniu miesiąca warto więcej odpoczywać, medytować a także poświęcać więcej czasu swoim bardziej podstawowym potrzebom.

Mars w Bliźniętach będzie przebywał wyjątkowo długo, bo ponad pół roku, w tym czasie będziecie najbardziej aktywni w zarządzaniu wspólnymi zasobami, inwestowaniu, zdobywaniu źródeł finansowania na interesujące was projekty, głównie w dziedzinie komunikacji. Skorpiony zajmujące się rozwojem osobistym postawią na szybki i skuteczny przekaz informacji. Na remonty oraz inwestycje w nieruchomości warto poświęcić ostatni tydzień miesiąca, kiedy Mars utworzy korzystny aspekt z wytrwałym Saturnem.

Wenus od 5 do 29 września tranzytuje życzliwą  Pannę, jest w tym znaku jednak słaba, więc kontakty z bliskimi wam osobami oraz przyjaciółmi opierać się będą głównie na wspólnej pracy oraz intelektualnym porozumieniu a nie na uczuciach, starajcie się powstrzymać swój krytycyzm, bo może to zepsuć nawet najlepiej zapowiadającą się relację – zwłaszcza między 14 a 18 września, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze z Marsem, natomiast między 18 a 22 września niektóre Skorpiony mogą zostać nagle i nieoczekiwanie trafione strzałą Amora, gdy Wenus znajdzie się w trygonie do Urana w przeciwległym Byku.

Między 25 a 28 września dojdzie do bardzo ciekawej konfiguracji planet z udziałem Wenus, Merkurego, Neptuna i Plutona – jakieś spotkanie osoby dawno nie widzianej wywrze na was piorunujące wrażenie, co wzbudzi silne emocje, powrócą wspomnienia miłosnych uniesień, namiętności lub twórczej przyjacielskiej współpracy, obfitującej w znaczące wydarzenia. 29 września Wenus opuści życzliwą Pannę i wejdzie do znaku Wagi, gdzie jest bardzo silna, poczujecie się zdominowaniu przez uczucia, nad którymi nie panujecie. Niektóre Skorpiony zaczną mieć tendencję do skrytych romansów.

Merkury przebywa w znaku Wagi do 23 września, ale 10 września wejdzie w retrogradację, do biegu prostego powróci dopiero 2 października, warto więc ważniejsze decyzje podejmować w pierwszej dekadzie miesiąca, jeśli nie chcecie ich później zmieniać. 23 września Merkury zanim wycofa się do życzliwej Panny, znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem w Wadze, tego dnia możecie poznać tajemnice bliskich was osób, co uświadomi wam własne ukryte problemy. W ostatnim tygodniu miesiąca, podczas tranzytu cofającego się Merkurego przez życzliwą Pannę, macie szansę przemyśleć swoje relacje z przyjaciółmi i zweryfikować je pod kątem zaufania, jakim możecie ich obdarzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *