Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Koziorożca

Słońce przebywa w życzliwej Pannie do 23 września, kierując uwagę na sprawy związane z edukacją, rozwiązywaniem prawnych problemów pojawiających się w pracy, wyjazdami za granicę. 10 września dojdzie do pełni Księżyca w Rybach w koniunkcji z Neptunem i w korzystnych aspektach Słońca i Księżyca do rewolucyjnego Urana, emocje wzbudzą sprawy międzynarodowe oraz edukacja dzieci, nastąpią zmiany, które okażą się niejasne i trudne do zaakceptowania. Od 15 do 21 września Słońce w opozycji do Neptuna i w trygonie do Plutona w waszym znaku wymusi zdecydowaną reakcję, z całą mocą przeciwstawicie się manipulacji i będziecie walczyć o wyjaśnienie nieporozumienia oraz niekorzystnych przekształceń, ostatecznie jednak okaże się w niektórych przypadkach, że trzeba przystosować się do tego, czego nie uda się zmienić.

23 września Słońce opuści przyjazna Pannę i wejdzie do znaku Wagi, kierując energię na poprawę stosunków w pracy, nawiązywanie relacji korzystnych dla rozwoju kariery, znaczący okaże się sam dzień 23 września, ponieważ cofający się do Panny Merkury przez kilka godzin znajdzie się „w sercu Słońca”, co sprzyja renegocjacji istotnych umów. 25 września w Wadze dojdzie do nowiu Księżyca w opozycji do Jowisza, co okaże się ważne dla spraw domowych i rodzinnych i zapowiada w najbliższym czasie rozpoczęcie nowej współpracy.

Wenus tranzytuje przyjazną Pannę od 5 do 29 września, jednak nie jest to dla niej dobre miejsce i nie może wykorzystać w nim swego potencjału, możecie więc liczyć na przychylność w miłości jedynie pod warunkiem, że powstrzymacie się od krytycznych uwag pod adresem bliskich wam osób, zwłaszcza w dniach 14–18 września, gdy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie do Marsa w Bliźniętach. Między 18 a 22 września natomiast trygon Wenus do nieprzewidywalnego Urana może przynieść niektórym Koziorożcom niespodziewany romans w pracy, na uczelni lub za granicą. Od 25 do 28 września Wenus i Merkury w koniunkcji utworzą trygon z Plutonem w waszym znaku, jakaś dawno niewidziana osoba wzbudzi silne namiętności, niektóre Koziorożce przeżyją powrót toksycznej miłości. 29 września Wenus opuści życzliwą Pannę i wejdzie do znaku Wagi, którą włada, relacje międzyludzkie znacznie się poprawią, nawiążecie kontakty, które pomogą zrealizować zawodowe ambicje.

Mars aż do 25 marca 2023 roku będzie tranzytował znak Bliźniąt, co okaże się istotne dla warunków pracy oraz stanu zdrowia, warto w tym czasie zadbać o swoje samopoczucie, szczególnie w ostatnim tygodniu września, gdy Mars utworzy korzystny aspekt z Saturnem w Wodniku, okażecie się w tym czasie również skuteczni i aktywni w zdobywaniu zleceń, które przysporzą wam więcej pracy, ale mogą też przyczynić się do stworzenia finansowego poczucia bezpieczeństwa.

Merkury w Wadze biegnie ruchem prostym do 10 września, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w opozycji do Jowisza, pojawi się szansa na wyjazd służbowy lub integracyjny, po tym terminie jednak wejdzie w retrogradację, czyli zmieni bieg na wsteczny, 23 września wycofa się do życzliwej Panny, do biegu prostego powróci 2 października 2022. Między 17 a 20 września cofający się Merkury powtórzy aspekt z Jowiszem, który również jest w retrogradacji, jakiś zawodowy projekt zostanie odwołany. W ostatnim tygodniu miesiąca Merkury w Pannie pozwoli naprawić błędy lub niedociągnięcia, aby sprawy związane z edukacją, nauką i kontaktami międzynarodowymi wyszły na prostą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *