Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Wodnika

 Słońce w znaku Panny przebywa do 23 września, kierując uwagę na zarządzanie wspólnymi finansami, zdobywanie należnych pieniędzy lub dofinansowania na ważne projekty. Najwięcej emocji w tej dziedzinie pojawi się w okolicach 10 września, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Rybach w koniunkcji z Neptunem i w korzystnych aspektach do Urana, władcy waszego znaku – środki pojawią się z tajemniczego źródła nagle i niespodziewanie, trzeba jednak je będzie zainwestować, spłacić zobowiązania lub w inny sposób rozdysponować, niewiele więc dla was zostanie. Między 15 a 21 września aspekty Słońca do Neptuna i Plutona skłonią do sięgnięcia po rezerwy, uda się wam jednak opanować sytuację, wymagającą kreatywności i zdecydowania w działaniu.

23 września Słońce opuści skrupulatną Pannę i wejdzie do życzliwej Wagi, odetchniecie z ulgą i uwagę skierujecie na rozwój relacji międzynarodowych, podnoszenie kwalifikacji i działalność edukacyjną, zapamiętajcie datę 23 września, którą warto wykorzystać w swoich planach, bowiem cofający się Merkury – zanim opuści Wagę – zdąży jeszcze utworzyć ścisłą koniunkcję ze Słońcem – jakieś ponowne spotkanie okaże się znaczące dla waszego wizerunku oraz sposobu, w jaki jesteście postrzegani przez innych. 25 września natomiast dojdzie do nowiu Księżyca w życzliwej Wadze w opozycji do Jowisza, co pomoże rozpocząć w niedalekiej przyszłości owocną współpracę międzynarodową lub edukacyjną.

Wenus już 5 września opuści przeciwległy znak Lwa i wejdzie do Panny, tracąc wiele ze swej mocy, sprawy miłosne odejdą więc na dalszy plan, zajmiecie się planowaniem budżetu i organizowaniem twórczej lub artystycznej aktywności, co okaże się trudne szczególnie w dniach 14–18 września, kiedy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z wymagającym Marsem. Wenus w Pannie staje się krytyczna, trudno więc będzie was zadowolić. Natomiast między 18 a 22 września trygon Wenus do Urana przyczyni się do poprawy relacji zarówno w rodzinie, jak i w sprawach finansowych oraz zawodowych.

Od 25 do 28 września Wenus znajdzie się w koniunkcji z Merkurym i razem utworzą aspekty do Neptuna i Plutona, to czas na ważne spotkania, dotyczące zaplanowania finansów, nie dajcie się zmanipulować, brońcie swego stanowiska, ale zaakceptujcie to, czego zmienić się nie da. 29 września Wenus opuści wymagającą Pannę i wejdzie do przyjaznej Wagi, w której może rozwinąć pełen potencjał, szczere uczucia i dobry gust powrócą do gry, poprawie ulegną ważne relacje, szczególnie międzynarodowe, nawiążecie nowe interesujące znajomości.

Waleczny i popędliwy Mars przebywa przez najbliższe pół roku w życzliwych Bliźniętach, staniecie się więc mocno wygadani i zdecydowani w poglądach, zwłaszcza dotyczących dzieci, kochanków, edukacji, kwestii artystycznych oraz związanych z każdym rodzajem twórczości. Największą skutecznością i autorytetem wykażecie się w ostatnim tygodniu września, kiedy Mars ustawi się w korzystnym aspekcie ze stabilizującym Saturnem w waszym znaku.

Do 10 września, dopóki Merkury w życzliwej Wadze porusza się biegiem prostym, starajcie się podejmować najważniejsze decyzje, zwłaszcza dotyczące współpracy międzynarodowej, ponieważ potem Merkury wejdzie w retrogradację i pozostanie w niej do 2 października, w tym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i podpisywanie umów, natomiast korzystna okaże się praca nad rozpoczętymi wcześniej projektami, tyle że trzeba być przygotowanym na renegocjacje, poprawki i zmiany, które w końcu wyjdą wam na dobre – szczególnie między 17 a 20 września, gdy dojdzie do opozycji Merkurego z Jowiszem, cofających się planet związanych z komunikacją. 23 września Merkury wycofa się do precyzyjnej Panny, w której jest mocny, do końca miesiąca więc umysł wasz będzie pracował na pełnych obrotach, zwłaszcza w odniesieniu do naprawienia błędów, popełnionych przez inne osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *