Horoskop miesięczny na styczeń 2023 dla Wagi

Słońce w Koziorożcu do 20 stycznia skieruje uwagę na rozwój kariery oraz sprawy domowe i rodzinne. Już między 3 a 7 stycznia, kiedy Słońce utworzy trygon z rewolucyjnym Uranem, pojawi się niespodziewana okazja, aby zainwestować w nieruchomości, niektóre Wagi zdecydują się dokonać remontu lub w inny sposób wpłynąć na zmianę warunków mieszkaniowych. W nocy z 6 na 7 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w Raku, zaraz potem cofający się Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, emocje wzbudzi propozycja pracy, którą otrzymacie ponownie lub ktoś wycofa się z obietnic, będzie to miało wpływ na przyszłą karierę oraz sytuację rodzinną. Od 11 do 15 stycznia Słońce znajdzie się w sekstylu z marzycielskim Neptunem, pojawi się zlecenie, przy którym trzeba się będzie wykazać kreatywnością i korzystać z intuicji, niektóre Wagi mogą doświadczyć przejściowych objawów alergii. Między 16 a 20 stycznia koniunkcja Słońca z Plutonem wydobędzie na jaw rodzinne tajemnice oraz wszystko „zamiatane pod dywan”, dobrze ten czas poświecić na generalne porządki w domu, powyrzucać wszystko, co się zużyło i już spełniło swoją funkcję. 20 stycznia Słońce wkroczy do życzliwego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie osobista wolność, kreatywność oraz twórcza inicjatywa, następnego dnia dojdzie do nowiu Księżyca, co zapowiada w najbliższym czasie znalezienie nowego hobby. Od 22 do 27 stycznia pozostaniecie pod wpływem sekstylu Słońca do Jowisza w przeciwległym Baranie, w tym czasie powiedzie się współpraca, szczególnie międzynarodowa lub związana z edukacją. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Marsa uczyni z was osoby niestrudzone, dążące z całą mocą do realizacji swoich pomysłów.

Wenus w pierwszych dniach nowego roku znajdzie się w koniunkcji z Plutonem w znaku Koziorożca, w rodzinie może dojść do wypominania sobie minionych wyimaginowanych lub rzeczywistych krzywd i nieprzyjemności – na szczęście 3 stycznia Wenus zmieni znak i wejdzie do życzliwego Wodnika, od razu znajdzie się w korzystnym aspekcie z przyjaznym Jowiszem, łatwo będzie nawiązać międzynarodowe kontakty, niektóre Wagi wybiorą się za granicę. Do 27 stycznia nastawcie się na czas wypełniony romansami i artystycznymi projektami, zwłaszcza od 7 do 11 stycznia, gdy Wenus utworzy trygon z pożądliwym i aktywizującym Marsem. Na relacje w związkach uważajcie między 13 a 17 stycznia, kiedy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, również niektóre inwestycje okażą się nietrafione. W dniach 21 – 24 stycznia koniunkcja Wenus z Saturnem popsuje wam nastrój, kochanek przestanie się odzywać lub odczujecie samotność w wyniku jego nieobecności. 27 stycznia Wenus opuści życzliwego Wodnika i wkroczy do Ryb, gdzie nabierze mocy, podnosząc uczucia na wyższy poziom.

Mars w Bliźniętach zmierza w nieodpowiednim kierunku do 12 stycznia, co może opóźnić podróżowanie, wpłynie też hamująco na chęć do nauki, końcówka miesiąca za to zapowiada się ekscytująco, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie z poruszającym się prosto, aktywnym Marsem.

Merkury w Koziorożcu cofa się do 18 stycznia, powodując perturbacje w dziedzinie komunikacji, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w sekstylu do Neptuna, przypomnicie sobie o niezrealizowanych marzeniach. Między 7 a 9 stycznia, kiedy Merkury utworzy korzystny aspekt z inspirującym Uranem, wpadniecie na znakomite pomysły jak uzyskać kredyt, dofinansowanie projektu lub zainwestować z zyskiem, na razie tylko opracujcie plan działania, który najlepiej zrealizować pod koniec miesiąca, kiedy Merkury w ruchu prostym znajdzie się ponownie w tej samej konfiguracji.

Nowy Czwarty Wymiar jest już dostępny >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *