Horoskop miesięczny na styczeń 2023 dla Skorpiona

Słońce tranzytuje życzliwego Koziorożca do 20 stycznia, w tym czasie absorbować was będą sprawy związane z rodzeństwem i sąsiadami, a także wyjazdami służbowymi oraz komunikacją w sprawach zawodowych. Od 3 do 7 stycznia Słońce w trygonie do Urana zafunduje wam zaskakujące, ale ciekawe spotkanie z osobą oryginalną i nietuzinkową, z którą macie szansę się zaprzyjaźnić. W nocy z 6 na 7 stycznia pełnia Księżyca w Raku wzbudzi silne emocje, związane z planowanymi podróżami, studiami lub kursami, w których bierzecie udział lub sami prowadzicie – pełni towarzyszyć będzie koniunkcja cofającego się Merkurego ze Słońcem w Koziorożcu, powrócą więc sprawy, które trzeba wyjaśnić lub opracować od nowa. Od 11 do 15 stycznia sekstyl Słońca z Neptunem w przyjaznych Rybach wzbudzi uczucia wyższe, zachęci do wyrażenia emocji za pomocą twórczej i kreatywnej aktywności. Między 16 a 20 stycznia koniunkcja Słońca z Plutonem, jednym z władców waszego znaku, doda wam energii i skłoni do asertywnego rozwiązania problemów z rodzeństwem lub sąsiadami. 20 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do wyzwolonego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym uwaga powędruje w kierunku spraw domowych i rodzinnych, 21 stycznia nów Księżyca w Wodniku rozpocznie zmiany, jakie zamierzacie wprowadzić w relacjach rodzinnych. Od 22 do 27 stycznia sekstyl Słońca do Jowisza przyniesie osobom działającym w usługach duże i dobrze płatne zlecenie. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Marsa zachęci do inwestowania oraz poszukiwania źródeł dofinansowania odważnych projektów.

Mars, jeden z władców waszego znaku, nadal tranzytuje Bliźnięta, poruszając się biegiem wstecznym do 12 stycznia, następnie wyjdzie z retrogradacji, co zachęci do inwestowania, starania się o dotację lub kredyty, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Słońce utworzy korzystny aspekt z aktywizującym Marsem

Wenus w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, drugim władcą waszego znaku, emocje sięgną szczytu, uczucia się pogłębią, wzrośnie namiętność i chęć zdobycia ukochanej osoby, może pojawić się też zazdrość, ale okaże się całkowicie nieuzasadniona. Już 3 stycznia Wenus zmieni znak i wejdzie do Wodnika, od razu znajdzie się w sekstylu z dobroczynnym Jowiszem, co poprawi relacje w życiu rodzinnym. Między 7 a 11 stycznia trygon Wenus do Marsa rozgrzeje temperaturę nawet w stałych związkach, przypomnicie sobie najlepsze chwile pełne namiętności, jakie spędziliście wspólnie na początku znajomości. Od 13 do 17 stycznia może zabraknąć wam cierpliwości dla partnera, kiedy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z wybuchowym Uranem, łatwo będzie o kłótnię wywołaną błahą przyczyną. Dni od 21 do 24 stycznia mogą przynieść smutek i poczucie samotności, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem. 27 stycznia Wenus zawita do życzliwych Ryb, a ponieważ jest w tym znaku mocna, obdarzy was bezmiarem miłości i twórczym natchnieniem.

Merkury w Koziorożcu do 18 stycznia biegnie ruchem wstecznym, co jest niekorzystne dla komunikacji, zwłaszcza w sprawach zawodowych, unikajcie podejmowania ważnych decyzji, uważajcie na drogach, bo czekają was opóźnienia i objazdy. W pierwszych dniach miesiąca Merkury retro utworzy sekstyl z Neptunem w życzliwych znakach, intuicja podpowie najlepsze rozwiązanie w sprawach wymagających wyczucia i delikatności. Między 7 a 9 stycznia czeka was jakieś niespodziewanie spotkanie lub wyjazd, który wywróci do góry nogami ustalone nawyki, okaże się jednak korzystny, co docenicie pod koniec miesiąca, kiedy Merkury poruszając się biegiem prostym powróci do tej samej konfiguracji.

Nowy Czwarty Wymiar jest już dostępny >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *