Horoskop miesięczny na styczeń 2023 dla Panny

Słońce w życzliwym Koziorożcu przebywa do 20 stycznia, kierując uwagę na sprawy związane z dziećmi, rozwijając kreatywność i chęć sprawiania sobie przyjemności. Od 3 do 7 stycznia trygon Słońca do Urana uruchomi nagłą potrzebę zdobywania wiedzy i poszerzenia świadomości. Pełnia Księżyca w Raku, do której dojdzie w nocy z 6 na 7 stycznia, wzbudzi emocje w relacjach przyjacielskich lub w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania, górę weźmie ego i ambicja, co nie sprzyja właściwej komunikacji, zwłaszcza że Merkury, władca waszego znaku, znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, a ponieważ się cofa, to zmierza w niewłaściwym kierunku. Między 11 a 15 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna w przeciwległych Rybach rozbudzi marzenia i romantyczne oczekiwania ze strony partnerów. Od 16 do 20 stycznia koniunkcja Słońca z Plutonem pozwoli zmierzyć się z własnymi słabościami, pożądaniami oraz ciemną stroną osobowości. 20 stycznia Słońce opuści życzliwego Koziorożca i wkroczy do znaku Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym szczególną uwagę zwrócicie na zdrowie i właściwą dietę, możecie spodziewać się nawału pracy, relacje z podwładnymi i zleceniobiorcami nabiorą większego znaczenia. Nów Księżyca, do którego dojdzie 21 stycznia, zapowiada początek zawodowego projektu lub rozpoczęcie nowej diety i zmianę stylu życia. Od 22 do 27 stycznia sekstyl Słońca do szczodrego Jowisza sprzyja dobrym inwestycjom i zwiększeniu stanu posiadania. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Marsa wpłynie na zwiększenie aktywności zawodowej.

Merkury, władca waszego znaku, przebywający w życzliwym Koziorożcu, cofa się do 18 stycznia, w tym czasie niewskazane jest rozpoczynanie nowych spraw, szczególnie związanych z szeroko pojętą komunikacją, jest to natomiast właściwy moment na dokonanie korekty w realizowanych od dłuższego czasu projektach. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Neptuna sprzyja głębokim wglądom, korzystaniu z intuicji, zwłaszcza w kontekście współpracy z osobami kreatywnymi lub podążającymi drogą rozwoju osobistego. Od 7 do 9 stycznia Merkury w trygonie do Urana otworzy przed wami drzwi prowadzące do poznania ponadzmysłowego, niektóre Panny wpadną na znakomite pomysły, które pomogą rozwiązać ich problemy – wymierne korzyści odniesiecie dopiero pod koniec miesiąca, kiedy Merkury powtórzy aspekt, ale już biegnąc ruchem prostym.

Wenus w życzliwym Koziorożcu w pierwszych dniach nowego roku znajdzie się w koniunkcji z dominującym Plutonem, dlatego niektóre Panny mogą działać pod wpływem potężnej namiętności, ale już 3 stycznia Wenus zmieni znak, wkroczy do wyzwolonego Wodnika i od razu znajdzie się w sekstylu z dobroczynnym Jowiszem, co da wam uczucie lekkości w sprawach związanych z miłością oraz finansami. Od 7 do 11 stycznia Wenus w trygonie do Marsa może sprawić, że zawodowa znajomość zakończy się gorącym romansem, a przynajmniej flirtem, co wpłynie korzystnie na współpracę, ale w dniach 13 – 17 stycznia, kiedy Wenus ustawi się w napiętym aspekcie do nieprzewidywalnego Urana, może doprowadzić do konfliktu a nawet zerwania innej znajomości lub przyjaźni. Między 21 a 24 stycznia niektóre Panny poczują się osamotnione, inne wprowadzą świadome ograniczenia w diecie, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z surowym Saturnem. 27 stycznia Wenus wkroczy do przeciwległych Ryb, rozpoczynając okres, w którym przyciągać zaczniecie osoby życzliwe i kochające, to czas na rozwój związków i poprawę relacji z partnerami.

Mars w Bliźniętach do 12 stycznia jeszcze się cofa, co źle wpływa na działalność intelektualną, ale kiedy ruszy do przodu zaczniecie bardziej aktywnie angażować się w rozwój kariery, zwłaszcza pod koniec miesiąca, kiedy Słońce ustawi się w trygonie do Marsa, rozpoczniecie bardzo owocna współpracę.

Nowy Czwarty Wymiar jest już dostępny >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *