Horoskop miesięczny na styczeń 2023 dla Strzelca

Słońce w Koziorożcu do 20 stycznia skupi uwagę na sprawach finansowych, będziecie zabiegać o lepsze zarobki, co może się zrealizować pozytywnie między 3 a 7 grudnia, gdy Słońce utworzy trygon z nieprzewidywalnym Uranem – pojawi się niespodziewanie jakieś zlecenie lub szansa na większe zyski. Również w okolicach pełni Księżyca, do której dojdzie w nocy z 6 na 7 stycznia, emocje wzbudzą transakcje finansowe, otrzymacie zwrot pieniędzy lub pojawi się propozycja pracy, którą już kiedyś wykonaliście, na co wskazuje koniunkcja cofającego się Merkurego ze Słońcem. Między 11 a 15 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna pozwoli zrealizować jakieś marzenie. Od 16 do 20 stycznia Słońce w koniunkcji z Plutonem sprzyja rozliczeniom i spłacie zobowiązań, być może z czegoś trzeba będzie zrezygnować. 20 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym wzrośnie mobilność i poczucie niezależności, czekają was krótkie wyjazdy, łatwiej wam będzie promować się w internecie i na portalach społecznościowych – nów Księżyca, do którego dojdzie 21 stycznia, zapowiada początek przedsięwzięcia związanego z szeroko pojętą komunikacją. Między 22 a 27 stycznia sekstyl Słońca do dobroczynnego Jowisza, władcy waszego znaku, zaprocentuje poprawą sytuacji życiowej i większymi dochodami. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Marsa w przeciwległych Bliźniętach skłoni do działania, co zaowocuje intensywną współpracą z osobą, zachęcająca was do większej aktywności.

Wenus w pierwszych dniach nowego roku znajdzie się w koniunkcji z Plutonem w Koziorożcu, sprawy finansowe i uczuciowe nabiorą znaczenia, nie będziecie już chcieli być od nikogo zależni. 3 stycznia Wenus zmieni znak i wejdzie do przyjaznego Wodnika, od razu znajdzie się w korzystnym aspekcie ze szczodrym Jowiszem, co przyczyni się do twórczych poszukiwań, skłoni do kreatywnych rozwiązań, zachęci do artystycznego wyrazu. Od 7 do 11 stycznia trygon Wenus do Marsa rozbudzi seksualność, randki okażą się bardzo udane, niektóre Strzelce spotkają dawną miłość i znów między wami zaiskrzy. W dniach 13 – 17 stycznia napięty aspekt Wenus do buntowniczego Urana sprawi, że zapragniecie wolności i niezależności w każdym rodzaju związku, nie sprzyja to niestety współpracy. Między 21 a 24 stycznia koniunkcja Wenus z surowym Saturnem unieruchomi was na jakiś czas, zmniejszy się możliwość korzystania z przyjemności. 27 stycznia Wenus opuści życzliwego Wodnika i wejdzie do znaku Ryb, w którym jest mocna, zaczniecie doceniać członków rodziny oraz troskę, jaką was otaczają.

Mars nadal tranzytuje przeciwległy znak Bliźniąt, do 12 stycznia poruszając się biegiem wstecznym, co nie zachęca do współpracy, natomiast kiedy zmieni bieg na prosty staniecie się znacznie bardziej aktywni w komunikacji z innymi, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Słońce utworzy korzystny aspekt z Marsem.

Merkury w Koziorożcu do 18 stycznia porusza się biegiem wstecznym, co nie sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji finansowych, w pierwszych dniach miesiąca utworzy sekstyl z rozmarzonym Neptunem, trudno się będzie zorientować we własnych potrzebach. Między 7 a 9 stycznia trygon Merkurego do Urana sprawi, że niespodziewanie otrzymacie ponownie jakieś zlecenie lub propozycje współpracy, co zasili konto, do tej samej konfiguracji dojdzie w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Merkury będzie już poruszał się prosto, pojawi się więc kolejna okazja, tym razem całkiem nowa.

Nowy Czwarty Wymiar jest już dostępny >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *