Horoskop miesięczny na styczeń 2023 dla Koziorożca

Słońce w waszym znaku przebywa do 20 stycznia, co doda energii i ułatwi spełnienie, starajcie się więc jak najlepiej wykorzystać ten czas, postawcie na zaspokojenie swoich potrzeb nie tylko życiowych, ale również emocjonalnych, uczuciowych i duchowych. Już między 3 a 7 stycznia, kiedy Słońce utworzy trygon z inspirującym Uranem, niespodziewanie pojawi się okazja, aby uzyskać samoświadomość i pokazać się od najlepszej, kreatywnej strony, pod warunkiem, że otworzycie się na to, co nieznane i nieoczywiste. W nocy z 6 na 7 stycznia pełnia Księżyca w przeciwległym Raku wzbudzi silne emocje, kiedy przyjdzie wam po raz kolejny przedstawić swój projekt lub wypowiedzieć się w ważnej kwestii, ponieważ pełni towarzyszyć będzie koniunkcja cofającego się Merkurego ze Słońcem w waszym znaku. Od 11 do 15 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna zaoferuje możliwość wykazania się twórczymi pomysłami i kreatywnością, starajcie się korzystać z intuicji. Między 16 a 20 stycznia Słońce znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, na jaw wyjdą sprawy, które mogą nie być zgodne z waszym systemem wartości, zachowajcie spokój i poznajcie własne motywacje, nawet jeśli nie przypadną wam do gustu, po prostu je zaakceptujcie. 20 stycznia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, kierując uwagę na finansowy aspekt życia, już następnego dnia dojdzie do nowiu Księżyca, co zapowiada zmianę podejścia do oszczędzania. Między 22 a 27 stycznia sekstyl Słońca do Jowisza zapowiada poprawę sytuacji materialnej za sprawą jednego z członków rodziny. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Marsa skłoni do bardziej aktywnego działania w celu zwiększenia zarobków.

Wenus w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z Plutonem w waszym znaku, co zapowiada wzrost pożądania, niektóre Koziorożce ogarnie trudna do opanowania namiętność. Już 3 stycznia Wenus opuści wasz znak, wejdzie do Wodnika i od razu znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, co dobrze wpłynie zarówno na uczucia, jak i na finanse. Od 7 do 11 stycznia trygon Wenus do Marsa mocno was zmotywuje do pracy, przynoszącej znaczne zyski, zakochane Koziorożce zainwestują w randki, które spełnią ich oczekiwania. Między 13 a 17 stycznia kwadratura Wenus do nieprzewidywalnego Urana zapowiada większe wydatki lub finansową stratę, również w związkach dojdzie do rozdźwięku, w dodatku z błahej przyczyny. Dni od 21 do 24 stycznia przyniosą spadek nastroju i konieczność ograniczeń finansowych, za sprawą koniunkcji Wenus z Saturnem, surowym władcą waszego znaku. 27 stycznia Wenus opuści zbuntowanego Wodnika i wejdzie do życzliwych Ryb, przynosząc powodzenie w miłości.

Mars w Bliźniętach do 12 stycznia się cofa, ograniczając aktywność w komunikacji oraz dbałości o zdrowie, dopiero druga połowa stycznia, a właściwie sama końcówka zachęci was do działania, kiedy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z Marsem.

Merkury w waszym znaku biegnie ruchem wstecznym do 18 stycznia, unikajcie w tym czasie podejmowania ważnych życiowych decyzji i rozpoczynania ważnych przedsięwzięć, skupcie się natomiast na poprawieniu tego, co do tej pory nie funkcjonowało właściwie w trwających projektach. W pierwszych dniach miesiąca sektyl Merkurego retro do Neptuna w Rybach pozwoli skorzystać z podszeptów intuicji, natomiast trygon Merkurego do Urana w dniach 7 – 9 stycznia zapowiada oryginalne pomysły, które uda się wam wprowadzić w życie pod koniec miesiąca, kiedy Merkury w biegu prostym ustawi się w tej samej konfiguracji.

Nowy Czwarty Wymiar jest już dostępny >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *