Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Wagi

Słońce w życzliwym Lwie przebywa do 23 sierpnia, kierując uwagę na rozwój przyjaźni oraz aktywność w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania. Pełnia Księżyca, do której dojdzie w pierwszym dniu miesiąca, rozbudzi emocje w związku z potrzebami dzieci, pokaże też jasno na kogo z bliskich znajomych możecie liczyć, bowiem trygon Marsa do Jowisza, towarzyszący pełni, pomoże poznać ukryte motywacje osób, które tylko udają życzliwość a tak naprawdę liczą na profity wynikające ze wzajemnych relacji. Również kwadratura Słońca do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie między 5 a 7 sierpnia, uświadomi z kim warto utrzymać znajomość. Pełen energii i emocji okaże się też nów Księżyca w kwadraturze do Urana, mający miejsce 16 sierpnia w życzliwym Lwie – jakaś przyjaźń może się niespodziewanie zakończyć, odsiać ziarno od plew pomoże trygon Marsa do Urana, ujawniający ukryte motywy postępowania. Niektóre Wagi podejmą nagłą decyzję, która wpłynie na sposób zarządzania wspólnymi finansami. 23 sierpnia Słońce opuści przyjaznego Lwa i wkroczy do Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym jak co roku dysponujecie mniejszymi zasobami energetycznymi, dlatego ostatni tydzień sierpnia i początek września warto przeznaczyć na odpoczynek i ładowanie akumulatorów, zwłaszcza że w dniach 23 – 27 sierpnia osłabi was dodatkowo opozycja Słońca do Saturna, jeśli nie zwolnicie tempa odbije nie to niekorzystnie na zdrowiu. 31 sierpnia druga w tym miesiącu pełnia Księżyca będzie miała miejsce w nostalgicznych Rybach, wyciszyć emocje pomoże pobyt nad wodą.

Wenus, władczyni waszego znaku, przez cały miesiąc tranzytuje życzliwego Lwa, zapewniając życzliwość otoczenia, jednak porusza się biegiem wstecznym, będziecie więc mieć tendencję do ponownego nawiązania kontaktu z dawnymi przyjaciółmi lub kochankami. Między 7 a 11 sierpnia Wenus w kwadraturze do Urana zafunduje niespodziewane spotkanie, które wywróci do góry nogami wasze emocjonalne nastawienie do jednego z przyjaciół, niektóre Wagi otrzymają propozycję intratnej inwestycji, która jednak okaże się ryzykowna. W dniach 12 – 14 sierpnia koniunkcja Wenus ze Słońcem rozgrzeje zmysły, powrócą uczucia zmatowione przez rutynę, miłość i przyjaźń okażą swoje jasne, chociaż burzliwe, oblicze. Między 20 a 24 sierpnia Wenus w kwadraturze do Jowisza przyniesie spore zyski z wcześniejszych inwestycji, możecie też odzyskać pieniądze, które się wam należą, nie obejdzie się jednak bez napięcia i stresu, również w relacjach towarzyskich.

Mars do 27 sierpnia tranzytuje znak Panny, co nie jest dla was korzystne, bowiem generuje ukrytych wrogów, którzy okażą się najbardziej aktywni w okolicach pełni i nowiu Księżyca. Również między 20 a 24 sierpnia opozycja Marsa do Neptuna sprawi, że trudno wam będzie odróżnić wrogów od przyjaciół, zwłaszcza w miejscu pracy, niektóre Wagi doświadczą w tym czasie trudnych do zdiagnozowania dolegliwości, uważajcie na ukąszenia komarów i kleszczy. 27 sierpnia Mars wejdzie do waszego znaku, jest w nim jednak słaby, powinniście wiec zwrócić uwagę, aby w sposób konstruktywny używać jego energii, stosując samoobronę i asertywność bez próby atakowania kogokolwiek.

Merkury w Pannie przebywa przez cały miesiąc, pozwalając uporządkować myśli i zaplanować przyszłe działania w tajemnicy przed osobami, które mogłyby to wykorzystać przeciwko wam. 2 sierpnia Merkury znajdzie się w opozycji do Saturna w Rybach, co ograniczy możliwość poruszania się, mogą pojawić się przemijające bóle kręgosłupa, kontakty ze służba zdrowia okażą się problematyczne. Natomiast między 9 a 11 sierpnia wasze plany i pomysły okażą się bardzo opłacalne, na co wskazuje trygon Merkurego do Jowisza, jakaś inwestycja przyniesie wymierne zyski, jest to także dobry moment, aby wybrać się w podróż. 24 sierpnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, w ciągu nadchodzących trzech tygodni unikajcie podejmowania ważnych życiowych decyzji, bo mogą być podyktowane fałszywymi przesłankami.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *