Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Panny

Słońce w Lwie przebywa do 23 sierpnia, co zwykle osłabia was energetycznie, ale tym razem wasz znak tranzytuje aktywizujący Mars, skłaniając do działania pomimo wyczerpania – jednak dwie pierwsze dekady sierpnia warto przeznaczyć na odpoczynek i zafundować sobie aktywne wakacje. 1 sierpnia będzie miała miejsce pełnia Księżyca w Wodniku, co może rozbudzić obawy o stan zdrowia, jednak pełni towarzyszy trygon Marsa w waszym znaku do dobroczynnego Jowisza w życzliwym Byku, nie macie się więc czego obawiać, bowiem łatwo pokonacie każdą przeszkodę. Dla niektórych Panien początek miesiąca okaże się znakomitą okazją, aby wybrać się w podróż zagraniczną, do czego skłoni także kwadratura Słońca do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie w dniach od 5 do 9 sierpnia, nie obejdzie się bez napięcia i wydatków, ale ostatecznie wakacje są raz w roku. 16 sierpnia nów Księżyca w Lwie w kwadraturze do rewolucyjnego Urana przyniesie zaskakujące zmiany, które obrócicie na swoja korzyść, ponieważ w tym samym czasie Mars w waszym znaku utworzy korzystny aspekt z Jowiszem w Byku, skorzystają na tym zarówno Panny przebywające n wakacjach, jak i osoby pozostające w pracy, nawiążecie bowiem międzynarodowe kontakty, które mogą przekształcić się w przyjaźń, pod warunkiem, że wykażecie się tolerancją i otwartym nastawieniem do odrębności. 23 sierpnia Słońce wkroczy do waszego znaku, w którym przebywają już Mars i Merkury, dysponować więc będziecie w ciągu najbliższego miesiąca dużym potencjałem energetycznym, jedynie w dniach o 25 do 29 sierpnia opozycja Słońca do Saturna może was osłabić, ktoś zechce ograniczyć lub opóźnić waszą inicjatywę. Ostatniego dnia miesiąca dojdzie do kolejnej pełni Księżyca w przeciwległych Rybach, co wpłynie na wzrost temperatury uczuć w związkach.

Merkury w waszym znaku będzie przebywał przez cały miesiąc, to znakomita okazja do przeprowadzenia swoich pomysłów i realizacji planów, jedynie w pierwszych dniach miesiąca, gdy Merkury znajdzie się w opozycji do Saturna, napotkacie na opór materii i sprzeciw partnerów osobistych lub biznesowych. Dni od 9 do 11 sierpnia okażą się wyjątkowo korzystne dla podróży oraz edukacji, a także do wprowadzenia w życie ambitnych pomysłów, ponieważ Merkury utworzy korzystny trygon z dobroczynnym Jowiszem. 24 sierpnia władca waszego znaku zmieni bieg na wsteczny, powrócą więc niezałatwione sprawy, umowy, które trzeba jeszcze raz przemyśleć oraz projekty wymagające korekty.

Wenus w biegu wstecznym przebywa w Lwie przez cały miesiąc, niektóre Panny zapragną powrócić do skrytych romansów lub związków ukrywanych przed otoczeniem – w dniach od 7 do 11 sierpnia, gdy pozostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus do nieprzewidywalnego Urana, zaznaczy się tendencja do zerwania związków, które nie spełniają oczekiwań, ale między 12 a 14 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, uczucia powrócą ze zdwojoną siłą. Między 20 a 24 sierpnia Wenus w kwadraturze do Jowisza dostarczy wiele ukrytych przyjemności, nie obejdzie się jednak bez napięcia z tym związanego.

Mars przebywa w waszym znaku jeszcze do 27 sierpnia, skłaniając do intensywnego działania w celu uporządkowania ważnych dla was spraw. Najbardziej aktywni okażecie się w czasie pełni oraz nowiu Księżyca, emocje zmotywują was do wykazania się asertywnością i zdecydowaniem, uważajcie tylko, aby nie przesadzić ze zbyt ostrą oceną zarówno samych siebie, jak i innych, nadmierny krytycyzm nikomu jeszcze nie wyszedł na dobre. Między 20 a 24 sierpnia Mars w opozycji do Neptuna w przeciwległych Rybach pozbawi was złudzeń wobec niektórych osób. Od 23 do 27 sierpnia, gdy Mars znajdzie się w trygonie do Plutona w Koziorożcu, staniecie się niepokonani, uważajcie, aby w ferworze walki o to, na czym wam zależy, nie wylać dziecka z kąpielą.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *