Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Skorpiona

Do 23 sierpnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Lwa, warto poświęcić energię na rozwój kariery, natomiast urlop wykorzystać w innym terminie, w pracy bowiem wiele będzie się działo. 1 sierpnia pełnia Księżyca w Wodniku co prawda wzbudzi dylemat ile czasu powinniście poświęcić sprawom zawodowym, a ile rodzinnym, ale i tak oddacie się aktywnym działaniom, do czego skłoni trygon Marsa do Jowisza, nie zapomnicie przy tym o życiu towarzyskim i spotkaniach z przyjaciółmi. W dniach od 5 do 9 sierpnia nawiążecie znajomości, które zmienią podejście do zawodowych wyzwań, na co wskazuje kwadratura Słońca do Jowisza, czekają was sukcesy, ale trzeba się będzie o nie postarać. 16 sierpnia dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Lwa, w kwadraturze do Urana w przeciwległym Byku, rozpoczniecie nowy etap w życiu zawodowym, zmienią się partnerzy biznesowi, niektóre Skorpiony zdecydują się odejść do konkurencyjnej firmy, która zaproponuje lepsze warunki współpracy, na co wskazuje trygon Marsa do Urana. 23 sierpnia Słońce wkroczy do życzliwej Panny, oderwiecie się od problemów zawodowych, energię skierujecie na życie towarzyskie i rozwój przyjaźni, chociaż w dniach od 25 do 29 sierpnia, gdy Słońce znajdzie się w opozycji do Saturna, pojawią się ograniczenia w tej dziedzinie i trudno będzie zorganizować ekipę, która znajdzie czas w tym samym terminie. 31 sierpnia będzie miała miejsce druga pełnia Księżyca w tym miesiącu, tym razem w życzliwych Rybach, rozbudzi ona emocje w związku z potrzebą oderwania się od zgiełku codzienności i doświadczenia przyjemności w kontakcie z naturą.

Mars, jeden z władców waszego znaku, do 27 sierpnia tranzytuje przyjazny znak Panny, co sprawi, że staniecie się bardzo aktywni w organizowaniu życia towarzyskiego w celu wspólnego spędzania czasu, szczególną inicjatywą wykażecie się w okolicach pełni oraz nowiu Księżyca na początku i w połowie miesiąca. Między 20 a 24 sierpnia, podczas opozycji Marsa do zwodniczego Neptuna, trudno wam będzie określić na czym konkretnie wam zależy, ale dążyć będziecie do przeżycia czegoś niezwykłego, zmieniającego świadomość, na szczęście od 23 do 27 sierpnia trygon Marsa do Plutona, drugiego władcy waszego znaku, obdarzy was niezwykłą siłą i wytrwałością w przeprowadzeniu swojej woli. 27 sierpnia Mars opuści życzliwą Pannę i wejdzie do znaku Wagi, gdzie trudno mu będzie zrealizować swój potencjał, uważajcie, aby w ciągu nadchodzących dwóch miesięcy nie narobić sobie ukrytych wrogów.

Wenus przez cały miesiąc tranzytuje znak Lwa, co sprawi, że pracować możecie w miłej atmosferze, ale porusza się biegiem wstecznym, powrócą więc nierozwiązane problemy emocjonalne, co dotyczy przede wszystkim Skorpionów, które lubią romansować w pracy. W dniach 7 – 11 sierpnia kwadratura Wenus do buntowniczego Urana w przeciwległym Byku, może doprowadzić do konfliktu, a nawet zerwania ważnej relacji, na szczęście już 13 sierpnia Wenus znajdzie się „w sercu Słońca”, więc wszelkie nieporozumienia odejdą w niepamięć. Od 20 do 24 sierpnia kwadratura Wenus do Jowisza w przeciwległym Byku, rozbudzi wręcz nadmiar uczuć, powrócą wspomnienia najpiękniejszych chwil spędzonych razem.

Merkury przez cały miesiąc przebywa w życzliwej Pannie, gdzie może rozwinąć pełnię swych możliwości, dlatego planowanie i organizacja życia towarzyskiego spotka się z uznaniem, jedynie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy Merkury ustawi się w opozycji do Saturna, trudno będzie uzyskać wspólny punkt widzenia, natomiast od 9 do 11 sierpnia trygon Merkurego do Jowisza pozwoli zrealizować najśmielsze marzenia, powiodą się podróże, warsztaty, szkolenia, które odbywać się będą w licznym gronie. 24 sierpnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, w ciągu najbliższych trzech tygodni należy unikać rozpoczynania nowych projektów, powiedzie się natomiast wprowadzenie poprawek do wszystkich spraw, które już są w trakcie realizacji.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *