Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Byka

Do 22 sierpnia Słońce przebywa w znaku Lwa, uwagę skierujecie więc na sprawy rodzinne, potrzeby dzieci i zapewnienie domownikom dobrej zabawy. W pierwszych trzech dniach miesiąca opozycja Słońca i Merkurego do ograniczającego Saturna zapowiada problemy w komunikacji oraz w niektórych przypadkach przeciążenie nadmiarem obowiązków. Starajcie się wysypiać i zadbać przede wszystkim o własne samopoczucie, bo zmęczenie nie sprzyja realizacji wymagających zadań. Między 4 a 9 sierpnia, szczególnie podczas nowiu Księżyca w Lwie, który przypada 8 sierpnia, zadbajcie o system nerwowy, bo kwadratura Słońca do Urana w waszym znaku zapowiada sytuacje stresujące i wyprowadzające z równowagi, warto wprowadzić nowy sposób komunikacji między członkami rodziny, oparty na jasnym określaniu swoich potrzeb.

Między 18 a 22 sierpnia Słońce w opozycji do Jowisza przyniesie zawodowe okazje Bykom, które urlop mają już za sobą, natomiast osoby planujące wakacje postanowią skorzystać ze sprzyjającej aury i wybrać się za granicę, emocje podkręci pełnia Księżyca, do której dojdzie 22 sierpnia w znaku Wodnika, tuż przed zmianą znaku, kiedy Słońce zawita do zdyscyplinowanej Panny. W ostatnim tygodniu sierpnia będziecie się świetnie bawić, bez względu na to, czy zdecydujecie się wyjechać na wakacje, czy poświęcić się pracy, pod warunkiem, że lubicie wykonywany zawód.

Wenus do 16 sierpnia tranzytuje życzliwy znak Panny, przypominając niektórym Bykom, że prawdziwa miłość to nie piękne słówka i motyle w brzuchu, ale poświęcanie kochanym osobom wystarczającej ilości czasu i uwagi – i dotyczy do zarówno partnerów życiowych, jak i dzieci oraz innych osób, które obdarzacie uczuciem. W pierwszych dniach miesiąca pojawi się okazja do nawiązania niezobowiązującego romansu, kiedy Wenus utworzy trygon do Urana w waszym znaku, natomiast między 8 a 14 sierpnia Wenus najpierw w opozycji do Neptuna a następnie w trygonie do Plutona zapowiada rozczarowanie emocjonalne lub finansowe zawirowania, które zmuszą do zaciągnięcia niewielkiej pożyczki. Po 16 sierpnia, gdy Wenus zawita do Wagi, którą włada i jest tam mocna, zajmiecie się poprawą relacji międzyludzkich oraz ochroną zdrowia. Wenus w trygonie do Saturna między 21 a 25 sierpnia pozwoli skoncentrować się na zawodowych wyzwaniach, co wpłynie korzystnie na karierę.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przyjaznym znaku Panny, nie zabraknie więc motywacji do działania, które dodatkowo sprawi wam wiele przyjemności, szczególnie między 18 a 24 sierpnia, podczas korzystnego aspektu, jaki utworzy z Uranem w waszym znaku – warto na ten okres zaplanować remonty lub reorganizację ważnych życiowych celów.

Merkury przebywa w Lwie do 11 sierpnia, koncentrując myśli na sprawach rodzinnych, potrzebach dzieci i próbie stworzenia pozytywnego wizerunku, między 11 a 30 sierpnia natomiast tranzytuje życzliwy znak Panny, którego jest władcą, macie więc szansę w tym czasie wzmocnić i poprawić szeroko pojętą komunikację. Szczególnie między 18 a 22 sierpnia Merkury w koniunkcji z Marsem i w trygonie do Urana będzie wspierał intelektualnie każdy rodzaj działania. Ostrożność natomiast zachowajcie między 23 a 28 sierpnia, podczas opozycji Merkurego do zwodniczego Neptuna i aspektu, jaki utworzy z wymagającym Plutonem – ktoś zechce wywrzeć presję i manipulować waszą opinią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *