Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Barana

Miesiąc rozpocznie się opozycją Słońca i Merkurego do Saturna, niektóre przyjemności trzeba więc będzie odłożyć na później. Jednak Słońce przebywa aż do 22 sierpnia w przyjaznym znaku Lwa, trafi się więc niejedna okazja do rozrywek, zabawy i korzystania z letniego wypoczynku. Między 4 a 9 sierpnia czekają was niespodziewane wydarzenia związane z finansami, na przykład zwiększone wydatki na wakacyjne szaleństwa, wszelkiego rodzaju przyjemności i potrzeby dzieci, co doprowadzi do niejednego konfliktu. Niektóre Barany jednak mogą liczyć na łut szczęścia, warto więc zagrać na loterii lub w totolotka, do czego zachęci kwadratura Słońca do Urana.

8 sierpnia nów Księżyca w znaku rozrywkowego Lwa może dać początek nowemu hobby. Między 18 a 22 sierpnia opozycja Słońca do Jowisza zachęci do zagranicznych wojaży, spotkań z przyjaciółmi lub wakacyjnych imprez, starajcie się jednak zachować umiar, bo ten aspekt skłania do przesady w każdej dziedzinie. 22 sierpnia, tuż przed wyjściem Słońca ze znaku Lwa, dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wodnika, możecie odczuć przesyt nadmiarem wrażeń, a zbliżający się powrót do codzienności wzbudzi emocje u niektórych Baranów, lubiących okres beztroskiej zabawy. Zaraz po pełni Słońce wkroczy do pracowitej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym trzeba się będzie zdyscyplinować i nadrabiać powakacyjne zaległości.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku zdyscyplinowanej Panny, nie zabraknie wam więc motywacji do działania i pracy na rzecz innych, warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, wykonać niezbędne badania i szczepienia, zadbać o właściwą dietę, bo niektóre osoby mogą mieć przejściowe problemy z jelitami. Między 20 a 24 sierpnia, w okolicach pełni Księżyca, w czasie trygonu Marsa do Urana, pracowitość i dyscyplina okażą się opłacalne a pieniądze popłyną wartkim strumieniem, dotyczy to szczególnie osób wykonujących prace usługowe na rzecz innych.

Wenus do 16 sierpnia tranzytuje znak Panny, w którym nie czuje się najlepiej, miłosne randki lepiej więc odłożyć na drugą połowę sierpnia, kiedy Wenus zawita do przeciwległego znaku Wagi, w którym jest silna, więc przyniesie powodzenie i zainteresowanie sprawami serca oraz partnerstwa. W pierwszych dniach miesiąca możecie natomiast liczyć na niewielkie, ale nieoczekiwane zyski, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z Uranem w Byku. Między 8 a 14 sierpnia natomiast, kiedy Wenus utworzy opozycję z Neptunem w niepewnych Rybach, a potem trygon z potężnym Plutonem, niektóre wasze oczekiwania nie zostaną spełnione, a skryte marzenia okażą się iluzją. Barany szukające stałego związku i poczucia bezpieczeństwa życiowego mogą liczyć na zielone światło między 21 a 25 sierpnia, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie ze stabilizującym Saturnem.

Merkury do 11 sierpnia jest słaby przebywając w znaku rozrywkowego Lwa, postawcie więc w tym czasie na zabawę i odpoczynek a ważne sprawy i decyzje odłóżcie na drugą i trzecią dekadę miesiąca, kiedy Merkury zawita do Panny.  Szczególnie problematyczny może okazać się w pierwszych dniach miesiąca, bo znajdzie się najpierw w opozycji do Saturna, a zaraz potem w napiętej kwadraturze z Uranem, spory i konflikty mogą powstać na temat pieniędzy, pojawi się nerwowość i brak cierpliwości. Między 18 a 22 sierpnia natomiast Merkury znajdzie się w koniunkcji z Marsem i w trygonie z Uranem, możecie więc śmiało podejmować szybkie decyzje, które okażą się korzystne dla waszej sytuacji finansowej.  Między 23 a 28 sierpnia Merkury utworzy opozycję do zwodniczego Neptuna i trygon do Plutona, nie dajcie się oszukać, każdy dokument przeczytajcie dwa razy zanim podpiszecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *