Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Bliźniąt

Do 22 sierpnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Lwa, warto ten czas wykorzystać na wakacyjne podróże, beztroską zabawę i kontakty z rodzeństwem, dorosłymi dziećmi lub sąsiadami. Jedynie pierwsze dni miesiąca mogą przynieść ograniczenia w komunikacji oraz wyrażaniu swej indywidualności, kiedy Merkury w koniunkcji ze Słońcem znajdzie się w opozycji do Saturna.

Między 4 a 9 sierpnia natomiast pozostaniecie pod wpływem powodującej nerwowość kwadratury Słońca, a także nowiu Księżyca w Lwie, do Urana w Byku, starajcie się panować nad emocjami i nie przejmować drobiazgami,  gdyż  22 sierpnia, tuż przed wyjściem Słońca ze znaku Lwa, dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wodnika w koniunkcji z przynoszącym szczęście i powodzenie Jowiszem, pozostałe aspekty planet także wróżą powodzenie, macie więc szansę na przyjemności i wymierne sukcesy bez względu na to, czy przebywacie na wakacjach, czy powróciliście do pracy. 22 sierpnia Słońce przejdzie do zapracowanej Panny, uwagę więc skierujecie na połączenie zawodowych wyzwań z obowiązkami domowymi i rodzinnymi.

Merkury, władca waszego znaku, do 11 sierpnia przebywa w życzliwym Lwie, zachęcając do beztroski i letniego wypoczynku, potem zawita do znaku Panny, w którym jest silny, ponieważ również nim rządzi, do 30 sierpnia macie więc zapewnioną bystrość umysłu i motywację do zajmowania się zarówno sprawami zawodowymi, jak i rodzinnymi. Pierwsze 4 dni miesiąca mogą być nerwowe, ponieważ Merkury znajdzie się najpierw w opozycji do ograniczającego Saturna a zaraz potem w napiętej kwadraturze z buntowniczym Uranem, może wam więc zabraknąć cierpliwości, szczególnie jeśli wysiądzie komputer lub będziecie mieć do czynienia ze zbyt gorliwymi w swych obowiązkach urzędnikami.

Między 18 a 22 sierpnia natomiast silny Merkury w koniunkcji z Marsem w trygonie do Urana ułatwi rozwiązanie wszystkich problemów. Pod koniec miesiąca, między 23 a 28 sierpnia aspekty Merkurego z Neptunem i Plutonem wprowadzą zamieszanie w sprawach zawodowych, wyobraźnia może niektóre Bliźnięta zaprowadzić zbyt daleko, jednak zdobędziecie cenne doświadczenie, które wzmocni siłę przetrwania.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku skrupulatnej Panny, skupiając aktywność na dokonywaniu korekt, poprawek i remontów. Najbardziej skuteczni okażecie się od 18 do 22 sierpnia, kiedy Mars utworzy korzystny trygon z pomysłowym Uranem w Byku.

Wenus do 16 sierpnia przebywa w znaku Panny, w którym niewiele może zdziałać, dlatego między 8 a 14 sierpnia, kiedy znajdzie się w opozycji ze zwodniczym Neptunem i w trygonie ze zdobywczym Plutonem, nie dajcie się oczarować komuś, kto może coś ukrywać lub wcale nie mieć dobrych zamiarów. Dopiero kiedy Wenus przesunie się do towarzyskiej Wagi, którą włada, nastanie czas na randki, miłosne zauroczenie i nawiązywanie znajomości z interesującymi osobami. Między 21 a 23 sierpnia macie szansę nawiązać romans, który zamieni się w długotrwałą relację, co zapowiada trygon Wenus do Saturna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *