Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Raka

Słońce w znaku Lwa do 22 sierpnia skieruje uwagę na finanse, będziecie mieli wielką ochotę zaszaleć na wakacjach i wydać trochę więcej na przyjemności, ale opozycja Słońca i Merkurego do Saturna w pierwszych dniach miesiąca skłoni do oszczędności i słusznie, bo między 4 a 9 sierpnia kwadratura Słońca do Urana postawi was wobec wydatków, których się nie spodziewaliście, a nów Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie 8 sierpnia, zapowiada rewolucję w podejściu do finansów. Na wypłatę świadczeń, kredytu, dotacji lub spadku możecie liczyć między 18 a 22 sierpnia, kiedy Jowisz ustawi się w opozycji do Słońca, a gdy dojdzie do pełni Księżyca w Wodniku w koniunkcji ze szczodrym Jowiszem, emocje sięgną szczytu. Zaraz po pełni 22 sierpnia Słońce zawita do zdyscyplinowanej Panny, co pozwoli zaprowadzić porządek w dziedzinach, w których do tej pory panował chaos.

Wenus do 16 sierpnia tranzytuje życzliwy znak Panny, w którym jest słaba, sprawy miłosne przebiegać więc będą w duchu codzienności, bez szaleństw i wybuchów namiętności, ale w pierwszych dniach miesiąca, kiedy znajdzie się w trygonie z Uranem w Byku, czekają was niespodzianki ze strony przyjaciół lub ciekawe spotkania towarzyskie. Między 8 a 14 sierpnia aspekty Wenus z Neptunem i Plutonem przypomną, że nie wszystko złoto, co się świeci, a niektóre relacje, które na początku wydają się romantyczne, kończą jako toksyczne.

Po 16 sierpnia, kiedy Wenus zawita do Wagi, którą włada, nadejdzie czas na miłość, nawet w stałych związkach zrobi się cieplej, a od 21 do 25 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w trygonie ze stabilizującym Saturnem, zaczniecie doceniać stały związek, dający trwałość relacji i poczucie bezpieczeństwa.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przyjaznej Pannie, będziecie więc przez ten czas aktywni w dziedzinie komunikacji, łatwo odnajdziecie się na wakacjach, które sami zaplanujecie, przemieszczając się od miejsca do miejsca, aby jak najwięcej zwiedzić i doświadczyć. Na wyprawę z przyjaciółmi warto się wybrać między 18 a 24 sierpnia, kiedy Mars utworzy motywujący aspekt z Uranem.

Merkury do 11 sierpnia przebywa w Lwie, koncentrując myśli na sprawach finansowych, a ponieważ jest słaby w tym znaku i odbiera napięte aspekty od Urana i Saturna, może powodować stres i zamartwianie się na zapas. Dopiero kiedy 11 sierpnia przejdzie do Panny, którą włada, przestaniecie się tak przejmować i pomyślicie o wakacjach, jeśli jeszcze macie je przed sobą. Najbardziej skuteczni, zorganizowani i mobilni okażecie się od 18 do 22 sierpnia, gdy Merkury w koniunkcji z Marsem utworzy aktywizujący trygon z Uranem w Byku. Między 23 a 28 sierpnia natomiast uważajcie na drogach, bo opozycja Merkurego do Neptuna ostrzega, że możecie się pogubić a trygon Merkurego do Plutona podkreśla, że wymówki i pretensje nie rozwiążą problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *