Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Wagi

Słońce w życzliwym znaku Lwa do 22 sierpnia rozpali w was potrzebę dobrej zabawy, chęć przebywania w licznym towarzystwie, w otoczeniu przyjaciół oraz osób, które podzielają wasze zainteresowania. Od 1 do 5 sierpnia kwadratura Słońca do Urana pozwoli znaleźć się w odpowiednim miejscu i właściwym czasie, aby przeżyć ekscytującą przygodę, unikajcie jednak w tych dniach załatwiania ważnych spraw zawodowych, zwłaszcza, że 3 sierpnia pełnia Księżyca w Wodniku w połączeniu z ograniczającym wpływem Saturna na Merkurego nie sprzyja komunikacji. Między 15 a 18 sierpnia, kiedy Słońce utworzy trygon z Marsem w przeciwległym Baranie, poznacie osobę mającą znaczący wpływ na waszą przyszłość, szczególnie 17 sierpnia może obfitować w wydarzenia i elektryzujące wiadomości, kiedy do układu dołączy Merkury w ścisłej koniunkcji ze Słońcem. 22 sierpnia Słońce opuści przyjaznego Lwa i wkroczy do Panny rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszym zasobem energetycznym, warto więc w ostatnim tygodniu sierpnia skorzystać z urlopu i wybrać się chociaż na kilka dni nad wodę, lub po prostu odpocząć w kontakcie z przyrodą, aby naładować akumulatory.

Wenus w życzliwych Bliźniętach przebywa do 7 sierpnia, aktywizując życie towarzyskie, potem przesunie się do Raka, w którym dobrze się czuje, towarzyszyć wam więc będzie radość życia, nawet jeśli okaże się, że zamiast na odpoczynek trzeba wybrać się do pracy. Między 17 a 19 sierpnia Wenus w sekstylu do Urana zafunduje nieoczekiwane spotkania, wolne Wagi mogą nagle zapłonąć gorącym uczuciem do osoby charyzmatycznej, władczej i pewnej siebie. Wagi w związkach rozpoczną owocną współpracę z kimś oryginalnym i pociągającym, co może wywołać uczucie zazdrości w życiowych partnerach. Między 23 a 30 sierpnia Wenus w trygonie do Neptuna, a następnie w opozycji do Jowisza i Plutona, wywoła namiętny zawrót głowy lub przyczyni się do wzbogacenia duchowego i emocjonalnego w wyniku kontaktu z kulturą. Niektóre marzenia mogą się spełnić, chociaż trzeba będzie za nie zapłacić wysoką cenę.

Mars w przeciwległym znaku znaku Barana zafunduje przez cały miesiąc wiele emocji, szczególnie od 2 do 5 sierpnia, podczas kwadratury z Jowiszem, powodując komplikacje w podróżach w wyniku nadmiernego pośpiechu, a także w dniach 8 – 15 sierpnia, gdy utworzy najpierw koniunkcję z mroczną Lilith, a następnie kwadraturę z potężnym Plutonem – unikajcie miejsc niebezpiecznych i ciemnych, zrezygnujcie z konfrontacji w przypadku konfliktu, a także z umów, które nie dają gwarancji bezpiecznego ich rozwiązania. Również dni między 21 a 27 sierpnia mogą okazać się ograniczające dla waszych pragnień ze względu na kwadraturę Marsa z Saturnem. Natomiast między 15 a 18 sierpnia trygon Słońca i Merkurego z Marsem pomoże zawrzeć przyjaźń, także współpraca organizacyjna okaże się udana, a nów Księżyca w życzliwym znaku Lwa, do którego dojdzie 19 sierpnia, zapowiada początek interesującego przedsięwzięcia.

Merkury w Raku do 5 sierpnia zwróci uwagę na dogadywanie się w sprawach zawodowych, natomiast kiedy wejdzie do Lwa pomoże rozwinąć kontakty towarzyskie. 20 sierpnia Merkury wkroczy do znaku Panny, w którym jest niezwykle silny i między 24 a 29 utworzy kolejno trygon z Uranem i Jowiszem, przynosząc okazję do wzbogacenia się.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *