Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Skorpiona

Słońce do 22 sierpnia przebywa w znaku Lwa, stymulując rozwój zawodowy. Od 1 do 5 sierpnia zachowajcie ostrożność, bo aspekty planet wprowadzą nieprzewidziane wyzwania i konflikty w interesach ze wspólnikami. Kwadratura Słońca z Uranem w przeciwległym Byku nie sprzyja kompromisom, natomiast kwadratura Marsa do Jowisza utrudni komunikację. Pełnia Księżyca w Wodniku, do której dojdzie 3 sierpnia, wraz z opozycją Merkurego do Saturna, wpłynie na was destabilizująco, zabraknie wam wyrozumiałości dla cudzych błędów, szczególnie w zakresie wystawnego stylu życia i nadmiernych wydatków. Najbardziej pracowici i skuteczni okażecie się między 15 a 19 sierpnia, podczas trygonu Słońca oraz Merkurego w Lwie z Marsem w Baranie, pojawią się nowe zawodowe propozycje, a wy wykażecie się aktywnością, zdolnościami organizacyjnymi oraz profesjonalizmem. 22 sierpnia Słońce zmieni znak i wkroczy do pracowitej Panny, wy natomiast powinniście zrobić sobie wolne i skorzystać z wakacji.

Mars, jeden z władców waszego znaku, przez cały miesiąc przebywa w Baranie, którym także włada, będziecie więc dysponować niespożytą siłą i energią, nadmiar może jednak przekształcić się w potrzebę manipulacji i wywierania presji, zwłaszcza na podwładnych lub osoby wykonujące na waszą rzecz prace zlecone – szczególnie ostrożni pozostańcie w tej kwestii między 8 a 15 sierpnia, ponieważ koniunkcja Marsa z Lilith oraz jego kwadratura z Plutonem sprawią, że staniecie się wymagający, niecierpliwi i zaborczy. Również dni między 21 a 27 sierpnia mogą wpłynąć niekorzystnie na komunikację ze względu na ograniczający wpływ kwadratury Marsa do Saturna.

W pierwszych dniach miesiąca Merkury przebywać jeszcze będzie w przyjaznym znaku Raka, ale już 5 sierpnia wkroczy do Lwa, aktywizując sprawy zawodowe, które absorbować was mogą nawet do 20 sierpnia. Między 9 a 11 sierpnia jakieś spotkanie nie pójdzie po waszej myśli, do czego przyczyni się kwadratura Merkurego do Urana, starajcie się panować nad nerwami, żeby nie wprowadzić konfliktu w przyjacielską relację. 20 sierpnia Merkury wkroczy do życzliwej Panny, którą włada, ostatnia dekada miesiąca okaże się więc korzystna zarówno dla podróży, spotkań z przyjaciółmi, jak i zawodowej aktywności. Szczególnie korzystnych okazji możecie spodziewać się między 24 a 29 sierpnia, kiedy Merkury utworzy dwa sprzyjające trygony – najpierw z Uranem, następnie Jowiszem, co wybitnie poprawi komunikację i stworzy warunki do wymiany poglądów.

Do 7 sierpnia Wenus przebywa w Bliźniętach, wspierając kontakty międzyludzkie, korzystne inwestycje i pozwalając zdobyć pieniądze od innych ludzi. 7 sierpnia Wenus wkroczy do przyjaznego Raka, poprawiając samopoczucie i zachęcając do korzystania z tego, co piękne. Między 17 a 19 sierpnia, kiedy utworzy sekstyl z Uranem, przebywającym w przeciwległym znaku Byka, wolne Skorpiony mogą ulec nagłej fascynacji osobą oryginalną i nietuzinkową, może wyniknąć z tego romans, a może coś więcej. Miedzy 23 a 29 sierpnia Wenus znajdzie się w trygonie z Neptunem i w opozycji do Jowisza, niektóre marzenia mogą się spełnić, natomiast ostatnie dni miesiąca przyniosą pożądanie i rozbudzenie namiętności za sprawą opozycji Wenus do Plutona.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *