Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Panny

Czas do 22 sierpnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Lwa, to zwykle dla was okres obniżonej energii i gorszego samopoczucia, warto więc w tym czasie skorzystać z urlopu i wybrać się na wakacje, aby naładować akumulatory. Okazja pojawi się na samym początku miesiąca, kiedy Słońce utworzy kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem – niektóre Panny w jednej chwili spakują walizkę i wybiorą się w podróż w nieznane. Do zdobywania nowych doświadczeń skłoni także kwadratura Marsa do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszym tygodniu sierpnia. 3 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wodnika i w niektórych przypadkach organizm upomni się o odpoczynek, wywołując niestrawność lub inny rodzaj niedyspozycji, jeśli sami nie zapewnicie sobie odpowiedniego komfortu. 22 sierpnia Słońce wkroczy wreszcie do waszego znaku, odzyskacie energię i chęć do pracy, ostatni tydzień miesiąca zapowiada się barwnie i emocjonująco.

Merkury do 5 sierpnia przebywa jeszcze w życzliwym Raku, ale 3 sierpnia utworzy nieprzyjemną opozycję z Saturnem, co wpłynie ograniczająco na komunikację, szczególnie z podwładnymi i może wywołać przejściowe niedomagania skórne lub ból kręgosłupa – na szczęście to krótki tranzyt i minie bez konsekwencji. 5 sierpnia Merkury zawita do Lwa, w którym pozostanie do 20 sierpnia, brak energii może sprawić, że zaczniecie popełniać błędy, tym bardziej jest to okres wskazany dla wakacyjnego odpoczynku. Dopiero kiedy Merkury wkroczy do waszego znaku 20 sierpnia odzyskacie wigor i poczujecie się dobrze we własnej skórze, gotowi powrócić do zadań i obowiązków zawodowych, które tak naprawdę bardzo lubicie. Merkury w waszym znaku najpierw utworzy korzystny trygon z rewolucyjnym Uranem między 24 a 26 sierpnia, co zaprocentuje znakomitymi pomysłami i okazją do zaprezentowania się od najlepszej strony, następnie od 27 do 30 sierpnia ustawi się w opozycji do Neptuna i w trygonie do Jowisza, co zapowiada korzystne umowy i rozwój kreatywności.

Przynosząca miłość, pieniądze, uznanie oraz dobre związki Wenus przebywa w pierwszym tygodniu sierpnia w znaku Bliźniąt, zachęcając do powiększania zawodowych kontaktów, natomiast po 7 sierpnia, kiedy znajdzie się w życzliwym Raku, zadba o rozwój relacji przyjacielskich, opartych o wspólne zainteresowania. Najwięcej spotkań towarzyskich oraz kontaktów z obcokrajowcami czeka was między 17 a 19 sierpnia, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z Uranem. Ostatni tydzień sierpnia może przynieść niektórym wolnym Pannom miłość, innym wymarzony kontrakt lub artystyczny projekt, kiedy Wenus ustawi się w trygonie z Neptunem i w opozycji do Jowisza.

Mars w znaku Barana przez cały miesiąc wzmacniać będzie sferę zarządzania wspólnymi pieniędzmi, będziecie skłonni do spekulacji i ryzyka, szczególnie między 8 a 15 sierpnia, podczas kwadratury Marsa z potężnym Plutonem. Ograniczeń w realizacji pragnień spodziewajcie się między 21 a 27 sierpnia, podczas kwadratury Marsa z Saturnem – jeśli coś nie pójdzie po waszej myśli, lepiej odpuścić, inaczej czeka was frustracja.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *