Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Lwa

Słońce w waszym znaku do 22 sierpnia opromienia swoim światłem wszystko, czego się podejmiecie, to najlepszy okres w całym roku, wykorzystajcie więc słoneczną energię na poprawę jakości życia, starajcie się robić to, co sprawia największą przyjemność. Już w pierwszych dniach miesiąca kwadratura Słońca z nieprzewidywalnym Uranem przyniesie zaskakujące okazje do zdobycia uznania, staniecie się widoczni, a wasze sprawy istotne. Lwy posiadające dorosłe dzieci skupią uwagę na ich osiągnięciach. 3 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Wodnika, co jeszcze bardziej podkręci emocje, szczególnie jeśli czekają was ważne negocjacje, podpisywanie umów lub osiągnięcie porozumienia. Między 15 a 18 sierpnia trygon Słońca do Marsa sprawi, że staniecie się zorganizowani, szybcy i niezwykle skuteczni, szczególnie dni 18 i 19 sierpnia mogą okazać się znaczące, ponieważ nów Księżyca w waszym znaku zapowiada rozpoczęcie ważnego przedsięwzięcia. 22 sierpnia Słońce opuści wasz znak i przesunie się do Panny, kierując uwagę na zabezpieczenie finansowe.

3 sierpnia Merkury w Raku utworzy opozycję do Saturna w Koziorożcu, unikajcie w tym dniu podróży i dbajcie o kręgosłup, bo wasza mobilność może zostać ograniczona. Merkury wkroczy do waszego znaku 5 sierpnia i pozostanie w nim do 20-go, stwarzając okazję do podejmowania osobistych decyzji oraz wzmacniając komunikację w każdej dziedzinie, a także pisanie i publikowanie dzieł literackich lub publicystycznych. Między 9 a 11 sierpnia Merkury w kwadraturze z Uranem wywoła nerwowe sytuacje w pracy oraz mnóstwo emocji, które wytrącą was z równowagi nawet jeśli okażą się pozytywne. 20 sierpnia Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Panny, w której czuje się znakomicie, wpłynie więc pozytywnie na finanse, szczególnie między 24 a 26 sierpnia, kiedy utworzy trygon z rewolucyjnym Uranem – może wtedy sypnąć niespodziewanymi dochodami, premią lub propozycją dodatkowej pracy. W ostatnich dniach miesiąca spodziewajcie się prawdziwej szansy i poprawy sytuacji finansowej.

Powabna i radosna Wenus przebywa w życzliwych Bliźniętach w pierwszym tygodniu miesiąca, obdarzając was przychylnością otoczenia oraz przyjaciół. 7 sierpnia Wenus przesunie się do Raka, aktywizując potrzebę samotności i kontaktu z szeroko rozumianą sztuką oraz przyrodą. Między 17 a 19 sierpnia trygon Wenus z Uranem wyzwoli w was artystę, staniecie się kreatywni i skłonni tworzyć oryginalne dzieła, wolne Lwy mogą skrycie obdarzyć kogoś miłością, uczucie rozwinie się, kiedy Wenus wkroczy do waszego znaku, co nastąpi niebawem, bo już 6 września. Między 23 a 30 sierpnia czekają was natomiast skryte marzenia, oczekiwania i namiętności, kiedy Wenus utworzy zarówno harmonijne, jak i napięte aspekty z Jowiszem, Neptunem i Plutonem.

Mars w życzliwym znaku Barana zachęci do aktywności, będziecie dysponować ogromną siłą i energią, warto wykorzystać ją konstruktywnie, ponieważ jeśli utracicie nad nią kontrolę, może przeobrazić się w przemoc i agresję. Szczególnie ostrożni pozostańcie między 8 a 15 sierpnia, kiedy Mars w koniunkcji z mroczną Lilith utworzy napięty aspekt z potężnym Plutonem oraz między 21 a 27 sierpnia, podczas kwadratury Marsa z Saturnem. Szanujcie zdrowie i unikajcie nadwyrężania sił.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *