Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Wagi

Słońce w waszym znaku do 23 października zasila was swoją energia, Mars motywuje do działania a Merkury w biegu wstecznym skłania do rozmyślań nad przeszłością. Problem w tym, że wszystkie te planety w waszym znaku są słabe, gdyż aktywność i zdecydowane działanie nie są waszą najmocniejszą stroną, wolicie długo się zastanawiać nad najlepszą opcją a obecność Merkurego tylko potęguje niezdecydowanie i wszystko razem powoduje stres. Najtrudniejsze chwile czekają was między 6 a 9 października, kiedy najpierw dojdzie do nowiu Księżyca a następnie wszystkie planety znajdą się w koniunkcji – przymus natychmiastowego działania, opowiadania się po jednej ze stron konfliktu lub konieczność podejmowania szybkich decyzji, szczególnie na temat związków międzyludzkich, okaże się nie do zniesienia. Starajcie się zwolnić tempo i więcej medytować a wszystko niebawem powróci do normy.

Już między 13 a 17 października czeka was powodzenie, otoczeni zostaniecie sporą grupą adoratorów, uzyskacie popularność w swoim środowisku a osoby posiadające dzieci cieszyć się będą ich sukcesami – wszystko to za sprawą dobroczynnego trygonu Słońca do Jowisza. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 20 października w przeciwległym znaku Barana, wywoła emocje związane z sytuacją w związku, starajcie się zdobyć na kompromis, chociaż nie będzie to łatwe. 23 października Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, ostatnie dni miesiąca wiązać się mogą z finansowymi ograniczeniami, co zapowiada kwadratura Słońca z wymagającym Saturnem.

Sekstyl Wenus w znaku Skorpiona do Plutona w Koziorożcu na początku miesiąca może przynieść konieczność zaciągnięcia kredytu lub niewielkiej pożyczki, ale po 7 października, kiedy Wenus zawita do optymistycznego Strzelca, sytuacja powinna się poprawić. Od 11 do 15 października sekstyl Wenus do Saturna wprowadzi powagę i stabilizację w związkach, możliwe są zaręczyny lub deklaracje wspólnego życia. Dni między 14 a 18 października obfitować mogą w wydarzenia towarzyskie, które będą jednak słabo zorganizowane. Ostatni tydzień miesiąca zapowiada komplikacje zdrowotne, ponieważ Wenus znajdzie się w napiętej kwadraturze z Neptunem, jednak korzystny aspekt Wenus z Jowiszem pomoże znaleźć rozwiązanie każdej trudności.

Merkury tranzytuje wasz znak, ale do 18 października biegnie w złym kierunku, dlatego realizację nowych pomysłów odłóżcie na ostatnią dekadę miesiąca. W pierwszych dniach października aspekty Merkurego wskazują na kreatywność, ale okoliczności zewnętrzne utrudnią doprowadzenie spraw do końca, wykorzystajcie ten czas na wprowadzenie poprawek do swoich projektów. Pośpiech, niecierpliwość i brak opanowania mogą popsuć nawet najlepiej zapowiadające się sprawy, dlatego zachowajcie szczególną ostrożność w okolicach 9 października, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem i zapalczywym Marsem w waszym znaku.

Mars w waszym znaku jest na straconej pozycji, ponieważ jest na wygnaniu, może być więc trudno zapanować nad irytacją i brakiem cierpliwości. Jednocześnie staniecie się nadmiernie aktywni, zwłaszcza w relacjach damsko-męskich. Nowy związek nie spełni waszych oczekiwań między 6 a 9 października, do konfliktów dojdzie też między 16 a 24 października, kiedy Mars znajdzie się w aspekcie z Jowiszem i Plutonem, starajcie się więc nabrać dystansu do rzeczywistości. Po 30 października, kiedy Mars opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, zaczniecie skutecznie walczyć o powiększenie majątku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *