Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Skorpiona

Słońce tranzytuje znak Wagi do 23 października, co osłabia was energetycznie, dodatkowo obecność w tym znaku Marsa i Merkurego retro może sprawić, że podejmując decyzje pod wpływem emocji, staniecie się dla samych siebie ukrytym wrogiem, dbajcie więc o siebie i starajcie się nabrać dystansu do wszystkiego, co was spotyka. Spokój i opanowanie okaże się konieczne szczególnie między 6 a 9 października, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Wagi, w koniunkcji z Marsem i cofającym się Merkurym – sprawy i rozmowy, których nie zakończyliście we właściwy sposób, powrócą wraz z pretensjami i atakiem personalnym. Między 13 a 17 października natomiast dobroczynny trygon Słońca z Jowiszem, przyczyni się do rodzinnych sukcesów, możecie liczyć na wizytę osoby, której status i pozycja społeczna są znaczące.

20 października pełnia Księżyca w znaku Barana przypomni o obowiązkach i zadaniach do wykonania, które okażą się naglące, również stan zdrowia może wywołać niepokój lub nadmierne emocje. 23 października Słońce wreszcie zawita do waszego znaku, odzyskacie energię i chęć do działania – jedynie w ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do ograniczającego Saturna wpłynie na pogorszenie samopoczucia, ale to naturalny stan w okolicach Święta Zmarłych.

To może być trudny miesiąc, ponieważ Mars w znaku Wagi odbiera wam moc sprawczą, więc frustracja okaże się trudna do zniesienia. Starajcie się słuchać swego ciała i zapewnijcie sobie odpowiednią ilość odpoczynku, zwłaszcza między 6 a 9 października oraz od 16 do 24 października, ponieważ pojawią się konflikty, a wy za wszelką cenę zechcecie zwyciężyć. Moc odzyskacie po 30 października, kiedy Mars zawita do waszego znaku.

Wenus w waszym znaku przebywa do 7 października, dodatkowo w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w namiętnym sekstylu z Plutonem, nikt się wam nie oprze, otoczy was aura zdobywcy, będziecie dysponować zniewalającym urokiem, samotne Skorpiony powinny więc ruszyć na podbój. 7 października Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, wpływając na stan finansów. Między 11 a 15 października sekstyl Wenus do Saturna ma szansę ustabilizować zarobki na równym poziomie, między 14 a 18 października, podczas sekstylu Wenus do Merkurego może się jednak okazać, że trzeba sięgnąć do rezerw i skorzystać z oszczędności.

Merkury w Wadze do 18 października biegnie ruchem wstecznym, skłaniając do zachowania w tajemnicy swoich myśli i pomysłów, czas nie sprzyja ich ujawnieniu, zwłaszcza że w pierwszych dniach miesiąca Merkury znajdzie się w napiętej kwadraturze z Plutonem, trygon Merkurego do Jowisza zachęca do skupienia uwagi na sprawach rodzinnych. Między 6 a 9 października możecie otrzymać bulwersujące informacje, skłaniające do natychmiastowej reakcji, nie ufajcie jednak swojej pierwszej myśli, bo możecie popełnić błąd, dajcie sobie czas, zanim ostatecznie podejmiecie decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *