Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Panny

Do 23 października, dopóki Słońce, a także Mars i Merkury retro, przebywają w znaku Wagi, uwagę poświęcicie sprawom finansowym, możecie dużo mówić o pieniądzach, a wasze działania i współpraca obracać się będą wokół spraw materialnych. Nadmierne wydatki lub żądania wytłumaczenia się z wcześniej poniesionych kosztów czekają was między 6 a 9 października, kiedy najpierw dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Marsem a potem do układu dołączy cofający się Merkury – panujcie nad emocjami, bo łatwo możecie stracić cierpliwość i zareagować zbyt intensywnie, a nawet agresywnie, pilnujcie też stanu posiadania. Na zyski, będące skutkiem pracy włożonej w swój rozwój, możecie liczyć od 13 do 17 października, gdy Słońce znajdzie się w bardzo korzystnym aspekcie z Jowiszem w Wodniku.

Gdy 20 października dojdzie do pełni Księżyca w znaku Barana, zobaczycie jasno, czym dysponujecie i co możecie zrobić, aby polepszyć sytuację finansową, nie obejdzie się bez walki, o czym informują aspekty Marsa, dlatego liczcie się ze wzmożonym napięciem emocjonalnym. 23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona, końcówka miesiąca przyniesie pogorszenie zdrowia i trudności w komunikacji, do czego przyczyni się kwadratura Słońca do ograniczającego Saturna.

Merkury przez cały miesiąc przebywa w znaku Wagi, wpływając na sprawy finansowe, ale do 18 października się cofa, unikajcie więc w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego lub komunikacyjnego. Na początku miesiąca trygon Merkurego do Jowisza zapowiada dobre porozumienie z podwładnymi oraz wykonawcami zleceń, ale kwadratura Merkurego do Plutona utrudni wprowadzenie mało popularnych, ale koniecznych zmian – poczekajcie z tym do końca miesiąca, kiedy Merkury utworzy te same aspekty, ale będzie już biegł ruchem prostym. Z wydatkami uważajcie od 6 do 9 października, bo pożądanie może zablokować rozsądek i kupicie coś, na co was nie stać lub nie jest wam do niczego potrzebne.

Pierwsze dni miesiąca przyniosą pełne namiętności randki, miłość objawi się jako pole walki, ponieważ Wenus w Skorpionie jest bardzo waleczna. 7 października Wenus opuści ten znak i wkroczy do Strzelca, uczucia staną się bardziej szlachetne i skoncentrują się na członkach rodziny. Między 14 a 18 października sekstyl Wenus do Merkurego poprawi finanse, ale umowy podpisujcie dopiero po 18 października, kiedy Merkury ruszy do przodu. Ostatni tydzień miesiąca z jednej strony może przynieść zawód osobisty lub miłość platoniczną, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze z Neptunem, z drugiej strony sekstyl Wenus do Jowisza zaowocuje doskonałymi zleceniami, które wpłyną pozytywnie na stan posiadania.

Mars w znaku Wagi przebywa prawie przez cały miesiąc, będziecie więc kierować swoją aktywność na kwestie finansowe, a ponieważ Mars w Wadze jest słaby, czeka was walka o zdobycie funduszy, nie obejdzie się również bez nadmiernych wydatków. Ostrożność zachowajcie między 6 a 9 oraz od 16 do 24 października, bo aspekty planet mogą was skłaniać do nieprzemyślanych działań, skłonność do walki zakończyć się może tylko pyrrusowym zwycięstwem. Dopiero po 30 października, kiedy Mars wkroczy do życzliwego Skorpiona wasza aktywność przyniesie pożądany skutek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *