Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Strzelca

Słońce do 23 października, a Mars i cofający się Merkury przez cały miesiąc, tranzytują życzliwą Wagę, niestety przebywające w tym znaku planety są osłabione i mają problem z realizacją swojego potencjału, dlatego w związkach przyjaźni oraz w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, mogą nastąpić zgrzyty i konflikty. Szczególną ostrożność w swoich reakcjach powinniście zachować od 6 do 9 października, ponieważ 6 nów Księżyca w znaku Wagi odbędzie się w koniunkcji z wojowniczym Marsem a 9 do Słońca i Marsa dołączy Merkury retro – powrócą sprawy „zamiecione pod dywan”, czyjeś słowa lub przekazywane informacje zostaną poddane weryfikacji a cierpliwości może zabraknąć obydwu stronom.

Między 13 a 17 października trygon Słońca do Jowisza w przyjaznych znakach znacznie poprawi sytuację, spodziewajcie się korzystnych wydarzeń, związanych z edukacją oraz podróżami i sprawami międzynarodowymi. 18 października dobroczynny Jowisz, władca waszego znaku, powróci do biegu prostego, wasze sprawy też ruszą do przodu. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 20 października w życzliwym Baranie, pokaże wam jasno kto jest wam przyjazny i na czyje wsparcie możecie liczyć. 23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do melancholijnego Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się osłabieni i pozbawieni energii – tym razem samopoczucie pogorszy dodatkowo ograniczająca kwadratura Słońca do Saturna.

Sekstyl Wenus do Plutona w pierwszych dniach miesiąca skłoni do poszukiwania korzystnego kredytu, po 7 października jednak, kiedy Wenus zawita do waszego znaku, okaże się on niepotrzebny. Zaczniecie emanować optymizmem i radością życia, Wenus doda wam seksapilu i sprawi, że staniecie się atrakcyjni dla otoczenia. Między 11 a 15 października sekstyl Wenus do Saturna stworzy szansę na związek oparty na poczuciu bezpieczeństwa, trwałości oraz odpowiedzialności, od 14 do 18 października natomiast sekstyl Merkurego do Wenus przysporzy wam przyjaciół. W ostatnim tygodniu miesiąca kwadratura Wenus do Neptuna może przynieść pokusy, którym trudno się oprzeć, natomiast sekstyl Wenus do Jowisza otworzy przed wami drzwi do tej pory zamknięte.

Merkury w życzliwej Wadze przebywa przez cały miesiąc, jednak do 18 października się cofa, starajcie się więc unikać zaangażowania w nowe znajomości, bo mogą okazać się niewiele warte, zwróćcie uwagę natomiast na stare przyjaźnie, które wytrzymały próbę czasu. W pierwszych dniach października trygon Merkurego do Jowisza sprzyja mobilności i kontaktom z przyjaciółmi, których dawno nie widzieliście, ale kwadratura Merkurego z Plutonem radzi unikać tematów politycznych. W okolicach 9 października, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Marsem, może dojść do konfliktu w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań.

Relacje z przyjaciółmi mogą w tym miesiącu przechodzić ciężką próbę, ponieważ obecność Marsa w znaku Wagi zaogni konflikty, które zawsze tam były, ale pod kontrolą – tym razem hamulce mogą puścić, szczególnie między 6 a 9 oraz od 16 do 24 października, kiedy energia Marsa zostanie spotęgowana przez inne planety. Zachowajcie ostrożność w relacjach, bo po 30 października, kiedy Mars wkroczy do znaku Skorpiona, okaże się, że narobiliście sobie potężnych, ukrytych wrogów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *