Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Koziorożca

Słońce w znaku Wagi do 23 października skieruje uwagę na sprawy zawodowe i rozwój kariery, jednak obecne w tym znaku planety – zadziorny i osłabiony Mars oraz zmierzający w odwrotnym kierunku Merkury – pokrzyżują wam plany, wywołają zniecierpliwienie a nawet pewien rodzaj agresji. Nieprzyjemności ze strony przełożonych czekają was między 6 a 9 października, w okolicach nowiu Księżyca w koniunkcji z Marsem i Merkurym, ktoś zechce was rozliczyć z wykonanej pracy, zwłaszcza biurowej, a tu jak na złość wszystko zacznie się psuć – komputer, drukarka lub inne biurowe sprzęty, dokumenty się pogubią i trudno je będzie znaleźć itp. Zamiast rwać włosy z głowy i przeklinać na czym świat stoi – zamknijcie oczy, weźcie kilka głębokich oddechów i pomyślcie, że nie warto tracić zdrowia na wydarzenia, które przeminą bez śladu, zwłaszcza ze już między 13 a 17 października trygon Słońca do szczodrego Jowisza zafunduje wam zawodowy sukces, dobrze płatne zlecenie lub podwyżkę, na którą czekaliście a ponieważ Saturn, władca waszego znaku, od 11 października porusza się biegiem prostym, możecie mieć nadzieją na progres, zwłaszcza w sprawach zawodowych.

20 października pełnia Księżyca w znaku aktywnego Barana wzbudzi emocje w związkach i sprawach zarówno zawodowych, jak i rodzinnych. 23 października Słońce opuści Wagę i wkroczy do życzliwego znaku Skorpiona, uwagę skierujecie na sprawy społeczne oraz relacje w grupie osób, z którymi łączy was przyjaźń lub wspólnota zainteresowań. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Saturna zapowiada przejściowe problemy finansowe, trzeba będzie zacisnąć pasa i ograniczyć wydatki.

Wenus do 7 października przebywa w życzliwym Skorpionie i na początku miesiąca tworzy sekstyl z Plutonem, przebywającym w waszym znaku, co zapowiada silne emocje, nie zabraknie namiętności, pojawi się też zazdrość, która dotyczyć będzie kogoś z przyjaciół. Po 7 października, kiedy Wenus zawita do Strzelca, weźmiecie się w garść zaczniecie kryć się ze swoimi uczuciami, zwłaszcza między 11 a 15 października, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu z powściągliwym Saturnem. Uczucie zawodu może pojawić się pod koniec miesiąca, kiedy Wenus utworzy napiętą kwadraturę ze zwodniczym Neptunem, jednak sekstyl Wenus do Jowisza obiecuje równocześnie chwile szczęścia i finansowych sukcesów.

Merkury w Wadze przez cały miesiąc skieruje myśli na relacje w pracy, ale do 18 października biegnie ruchem wstecznym, może więc dojść do nieporozumień lub trzeba będzie coś jeszcze raz wytłumaczyć. W pierwszych dniach października aspekty Merkurego z Plutonem w waszym znaku oraz z Jowiszem w Wodniku sugerują liczne transakcje finansowe, zwrot długów lub wypłatę zobowiązań, możliwe też, że otrzymacie premię, ale spotka się to z niechęcią lub zazdrością współpracowników. Z krytyką możecie spotkać się w okolicach 9 października, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Marsem w znaku Wagi.

Słaby Mars w znaku Wagi zaogni konflikty w miejscu pracy, jeśli nie zapanujecie nad impulsywnością, zwłaszcza od 6 do 9 oraz od 16 do 24 października. Szczególną ostrożność zachowajcie w dniach od 20 do 24 października, kiedy Mars utworzy napiętą kwadraturę z Plutonem w waszym znaku, presja może okazać się trudna do zniesienia a zastosowane metody graniczyć będą z mobbingiem. Po 30 października, kiedy Mars wkroczy do życzliwego Skorpiona, odzyskacie moc i możliwość działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *