Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Lwa

Słońce w życzliwej Wadze przebywa do 23 października, warto ten czas wykorzystać na celebrowanie partnerstwa i poprawę relacji w związkach, co może być utrudnione ze względu na obecność Marsa i cofającego się Merkurego w tym samym znaku. Może zabraknąć wam cierpliwości w komunikowaniu się z otoczeniem, zwłaszcza jeśli będziecie się starali działać zbyt szybko. Za kierownicą uważajcie szczególnie między 6 a 9 października, bo 6 dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Marsem, a zaraz potem do Słońca i Marsa dołączy Merkury – układ planet ostrzega, że pośpiech jest złym doradcą, zdejmijcie wiec nogę z gazu i przestrzegajcie zasad zarówno na drodze, jak i w życiu osobistym.

W dniach od 13 do 17 października macie natomiast szansę odnieść sukces w ważnej dla waszego rozwoju dziedzinie, poznać osobę, od której dużo się nauczycie, powrócić do nauki języków lub spotkać na swej drodze celebrytę, co zapowiada dobroczynny trygon Słońca z Jowiszem w przeciwległym znaku Wodnika. 20 października dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Baranie, emocje wzbudzi możliwość podróży zagranicznej lub nowa ścieżka edukacyjna. 23 października Słońce opuści przyjazną Wagę i wkroczy do znaku Skorpiona, co może pogorszyć nastrój. Poczucie osamotnienia i ograniczenia, medytacje nad przemijaniem, związane z obchodami Święta Zmarłych, zwiększy kwadratura Słońca do Saturna w przeciwległym znaku Wodnika.

W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Wenus do Plutona pomoże uporać się z problemami zdrowotnymi, może pojawić się niestrawność, ale szybko minie. 7 października Wenus opuści niekorzystny znak Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, sprawy miłosne nabiorą blasku, wolne Lwy zaczną umawiać się na randki i skakać z kwiatka na kwiatek, w stałych związkach zrobi się weselej. Między 11 a 15 października sekstyl Wenus do Saturna umocni i ustabilizuje związki oparte na prawdziwych uczuciach i odpowiedzialności, natomiast od 14 do 18 października sekstyl Wenus z Merkurym zapowiada wiele spotkań oraz imprez rozrywkowych. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie z jednej strony liczne sukcesy towarzyskie, o czym informuje sekstyl Wenus do Jowisza, z drugiej natomiast jakieś oczekiwania pozostaną niespełnione, do czego przyczyni się kwadratura Wenus do Neptuna.

Do 18 października, dopóki Merkury pozostaje w ruchu wstecznym, komunikacja może pozostawiać wiele do życzenia, bo Merkury biegnie w złym kierunku, możliwe są więc nieporozumienia w relacjach z innymi, objazdy na drodze lub awarie sprzętu elektronicznego. W pierwszych dniach miesiąca mogą pojawić się błędne diagnozy medyczne lub badania trzeba będzie powtórzyć, ponieważ Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z Plutonem, jednak trygon do Jowisza obiecuje spotkanie osoby, która pomoże wam wyjść z kłopotów. W okolicach 9 października koniunkcja Merkurego ze Słońcem i Marsem może doprowadzić do spięć z innymi uczestnikami ruchu drogowego.

Mars w życzliwej Wadze przebywa do 30 października, kierując aktywność na relacje międzyludzkie, które jednak będą trudne, bo Mars w tym znaku jest słaby i skłonny do agresji. Unikajcie pośpiechu oraz impulsywnych reakcji szczególnie od 6 do 9 oraz od 16 do 25 października, bo aspekty planet spotęgują energię i trudno wam będzie powstrzymać się od krytyki oraz kąśliwych uwag, uważajcie też na drogach, zdejmijcie nogę z gazu. Od 30 października, kiedy Mars przejdzie do znaku Skorpiona, w którym jest wyjątkowo mocny, odzyskacie swoją moc i skuteczność w działaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *