Horoskop miesięczny na marzec 2023 dla Wodnika

Słońce do 20 marca przebywa w znaku Ryb, kierując uwagę na sprawy finansowe i zabezpieczenie stanu posiadania, wasze dochody mają szansę się zwiększyć, zwłaszcza w okolicach 7 marca, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w pracowitej Pannie w korzystnym aspekcie do Urana, władcy waszego znaku. Tego samego dnia Saturn, planeta ograniczeń, która przez ostatnie 3 lata utrudniała samorealizację, opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, co w najbliższych latach wpłynie na konsolidację finansów, staniecie się bardziej oszczędni i skłonni do inwestowania w środki trwałe, pojawi się okazja, aby marzenia przekształcić w konkretną rzeczywistość. W dniach od 13 do 20 marca Słońce w koniunkcji z iluzorycznym Neptunem znajdzie się w napiętym aspekcie do wojowniczego Marsa, od 16 do 17 marca dołączy do tego układu osłabiony Merkury, powinniście w tym czasie szczególnie uważać na przelewy finansowe, możecie bowiem stać się łatwym łupem dla oszustów, pilnujcie portfela, unikajcie podpisywania dokumentów, zwłaszcza finansowych. 20 marca Słońce opuści melancholijne Ryby i wkroczy do ognistego Barana, życie nabierze tempa, staniecie się bardziej mobilni, krótkie podróże staną się codziennością. 21 marca nów Księżyca w Baranie zainicjuje projekt, w którym istotna okaże się szybka i sprawna komunikacja. 23 marca nastąpi wyjątkowo istotne wydarzenie astrologiczne – do waszego znaku zawita po raz pierwszy, na razie na kilka miesięcy, potężny Pluton, planeta bolesnych doświadczeń i głębokiej transformacji, dająca jednocześnie moc i charyzmę, okaże się to istotne przede wszystkim dla Wodników urodzonych w dniach od 20 do 23 stycznia.

Powabna Wenus przebywa w Baranie, znaku swojego wygnania, co znacznie osłabia jej moc, jednak w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, przyniesie więc sukcesy w nauce, podróżach, kontaktach z obcokrajowcami oraz celebrytami. Sekstyl Wenus do Marsa w życzliwych znakach zaowocuje ognistym romansem w dniach 9 – 13 marca, nawet w stałych związkach zrobi się namiętnie. 16 marca Wenus zmieni znak i wejdzie do Byka, którym włada, jej moc więc wzrośnie, otworzycie się na miłość, przyjemności i artystyczne doznania. Między 17 a 19 marca trygon Wenus do Saturna okaże się korzystny dla utrwalenia związków, natomiast koniunkcja z Uranem, do której dojdzie w ostatnich dniach miesiąca, zapowiada rewolucję w relacjach rodzinnych.

Mars przebywa do 25 marca w życzliwych Bliźniętach, stymulując i aktywizując sferę kreatywności, jednak napięty aspekt z Merkurym, Słońcem i Neptunem, do którego dojdzie w dniach 16-17 marca, może namieszać mocno w sprawach finansowych, istnieje niebezpieczeństwo, że wydacie zbyt wiele pieniędzy na zaspokojenie swojej pasji i pożądania. 25 marca Mars po wielu miesiącach wreszcie opuści znak Bliźniąt i wejdzie do delikatnego Raka, gdzie jest w upadku, może wiec pokazać swoją ciemną stronę w postaci niekontrolowanych emocji, które odbiją się negatywnie na stosunkach z podwładnymi oraz wykonawcami zleceń, mogą też osłabić zdrowie.

Merkury w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z Saturnem w waszym znaku, co wpłynie ograniczająco na sposób komunikowania się, mogą też pojawić się opóźnienia w podróżach. 2 marca wieczorem Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Ryb, gdzie jest jednocześnie w upadku i na wygnaniu a to znaczy, że jest zbyt słaby, aby realizować swój potencjał – korzyści odniosą jedynie idealiści, artyści lub osoby żyjące z wytworów wyobraźni oraz iluzji, pozostałe osoby mogą się poczuć zagubione i niepewne, komunikacja stanie się mało konkretna, transakcje finansowe pełne pomyłek. Od 11 do 13 marca sekstyl Merkurego do Urana co prawda zaowocuje dobrymi, kreatywnymi i oryginalnymi pomysłami, ale okażą się trudne do zrealizowania w wyniku nieporozumień w przepływie informacji. 19 marca Merkury ponownie zmieni znak i wejdzie do życzliwego Barana, komunikacja znacznie się poprawi, łatwiej będzie podejmować szybkie i skuteczne decyzje. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem 28 marca sprzyja nauce, przekazywaniu wiedzy i podróżom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *