Horoskop miesięczny na marzec 2023 dla Ryby

Słońce w waszym znaku przebywa jeszcze do 20 marca, obdarzając światłem i energią, warto wykorzystać ten czas na realizację marzeń i samorozwój. 7 marca w przeciwległej Pannie będzie miała miejsce pełnia Księżyca w korzystnym aspekcie do nieprzewidywalnego Urana, co wzbudzi emocje w związkach, wynikające z nagłej zmiany planów i zamierzeń jednej ze stron. Tego samego dnia dojdzie do bardzo istotnego wydarzenia astrologicznego, mającego ogromny wpływ na podejście do życia – do waszego znaku zawita na najbliższe trzy lata Saturn, planeta ograniczeń i długotrwałych zobowiązań, będzie testować umiejętność podporządkowania się wymaganiom codzienności oraz budowania struktur konsolidujących różne aspekty osobowości, marzenia trzeba będzie przekuć na konkretne działania, które zamanifestują w rzeczywistości to wszystko, co do tej pory istniało w sferze idei. Między 13 a 20 marca Słońce znajdzie się w koniunkcji z Neptunem w waszym znaku, dodatkowo w dniach 16-17 marca dołączy do nich Merkury i wszystkie trzy planety utworzą napięty aspekt z wojowniczym Marsem, niektóre Ryby mogą stać się obiektem napaści ze strony innych osób, zwłaszcza domowników, którym zabraknie cierpliwości, aby wytłumaczyć sprawy pozornie proste, ale dla was zbyt skomplikowane. 20 marca Słońce opuści wasz znak i wejdzie do niecierpliwego Barana, uwagę skierujecie na transakcje finansowe, zakupy i zdobywanie środków na podniesienie poziomu życia, już 21 marca dojdzie do nowiu Księżyca, który może przynieść nowy sposób na zarabianie pieniędzy. 23 marca Pluton, planeta nieodwracalnych zmian i głębokiej transformacji, wkroczy po raz pierwszy do znaku Wodnika, na razie na kilka miesięcy, niektóre Ryby rozpoczną proces, który przekształci ich sposób kontaktu z podświadomością.

Wenus w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, co wpłynie bardzo korzystnie na stan waszych finansów, niektóre Ryby wybiorą się w podróż zagraniczną, inne pozyskają środki ze źródeł zagranicznych, naukowych lub związanych z publikacją. Między 9 a 13 marca Wenus w sekstylu do Marsa rozbudzi pożądanie, zarówno seksualne, jak i wynikające z potrzeby posiadania kogoś lub czegoś, na czym wam szczególnie zależy. 16 marca Wenus opuści znak Barana, w którym była na wygnaniu i wejdzie do życzliwego Byka, nabierając siły i mocy, staniecie się bardziej otwarci i hojni w stosunku do otoczenia, w dniach 17 – 19 marca trygon Wenus do Saturna w waszym znaku, umocni dobre relacje z rodzeństwem lub sąsiadami. W ostatnich dniach miesiąca Wenus w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem doprowadzi do nieoczekiwanej rewolucji w dziedzinie uczuć lub pieniędzy.

Mars przebywa w wygadanych Bliźniętach jeszcze do 25 marca, powodując stresy w kontaktach z domownikami, zwłaszcza między 16 a 17 marca, gdy zaatakuje kwadraturą trzy planety w waszym znaku. 25 marca Mars zawita do życzliwego Raka, jest tam jednak wyjątkowo słaby, dlatego stosunki z dziećmi mogą na tym ucierpieć w ciągu nadchodzących dwóch miesięcy, wskazana jest większa cierpliwość i wyrozumiałość.

Merkury w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z Saturnem w Wodniku, może to u niektórych Ryb wzbudzić obawy związane z pamięcią i możliwością komunikowania się, na szczęście Merkury już 2 marca wieczorem zawita do waszego znaku, wspierając wyobraźnię, kreatywność i kontakt z podświadomością. Niestety Merkury w waszym znaku jest słaby, myślenie i komunikacja staną się bardziej uzależnione od wyobrażeń, niż od konkretów, łatwo więc o pomyłkę w ocenie rzeczywistości. W dniach od 11 do 13 marca pozostaniecie pod wpływem sekstylu Merkurego do inspirującego Urana, co powinno przełożyć się na oryginalne pomysły, wynikające z podszeptów intuicji oraz zastosowania wyobraźni w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów. 19 marca Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Barana, zaczniecie częściej myśleć o pieniądzach oraz sposobach ich inwestowania, okaże się to szczególnie korzystne i skuteczne pod koniec miesiąca, w okolicach 28 marca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *