Horoskop miesięczny na marzec 2023 dla Koziorożca

Słońce w życzliwych Rybach przebywa do 20 marca, kierując uwagę na relacje z otoczeniem, zwłaszcza rodzeństwem i sąsiadami, zachęcając do dzielenia się uczuciami. 7 marca pełnia Księżyca w znaku pracowitej Panny w korzystnym aspekcie do oryginalnego Urana wzbudzi emocje w związku z edukacją, zdobywaniem wiedzy, planowaniem podróży lub realizacją marzeń. Tego samego dnia Saturn, władca waszego znaku, po 3 latach pobytu w Wodniku wejdzie na kolejne 3 lata do życzliwych Ryb, zmuszając do większej odpowiedzialności w zakresie komunikacji, testować też będzie wpływ konsekwencji, cierpliwości oraz praktycznego podejścia do realizacji marzeń, które do tej pory istniały wyłącznie jako idee. W dniach od 13 do 20 marca wskazana jest ostrożność na drogach i ogólnie w komunikacji, ponieważ Słońce znajdzie się w koniunkcji z tworzącym iluzje Neptunem, w dniach 16-17 marca dołączy do nich osłabiony Merkury i wszystkie te planety ustawią się w napiętym aspekcie do brawurowego Marsa – trudno będzie zachować zdrowy rozsądek, dlatego kontrolujcie swoje myśli i działania, które mogą stać w sprzeczności i wpłynąć negatywnie na stan zdrowia. 20 marca Słońce opuści przyjazne Ryby i wkroczy do aktywizującego Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym energię skierujecie na potrzeby domu, 21 marca nów Księżyca wyznaczy nowy etap w życiu rodziny. 23 marca po kilkunastu latach pobytu w waszym znaku Pluton, planeta trudnych doświadczeń i głębokiej transformacji opuści po raz pierwszy wasz znak, na razie na kilka miesięcy i wkroczy do Wodnika, w najbliższych latach uświadomicie sobie nieodwracalne zmiany, jakim uległa wasza osobowość i sytuacja życiowa, jednocześnie rozpocznie się wieloletni proces, w którym radykalnie zmienicie stosunek do stanu posiadania.

W pierwszych dniach marca Wenus, planeta miłości i przyjemności, znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem w znaku Barana, co powinno przynieść wymierne korzyści dla domu i rodziny, o dobrym seksie przypomnicie sobie natomiast między 9 a 13 marca, kiedy Wenus ustawi się w sekstylu do Marsa. 16 marca Wenus zmieni znak i wejdzie do życzliwego Byka, odzyskując swoją moc i możliwość wykorzystania potencjału, rozpocznie się dla was okres sprzyjający zakochaniu, rozwijaniu hobby, szukania przyjemności w twórczości artystycznej. W dniach 17 – 19 marca trygon Wenus do Saturna wpłynie stabilizująco na wasze związki, to czas na zaręczyny lub deklaracje wspólnego życia. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem wprowadzi rewolucje w związki miłości lub relacje z dziećmi.

Mars jeszcze do 25 marca przebywa w znaku Bliźniąt, testując wytrzymałość waszego organizmu, zwłaszcza w dniach 16-17 marca, kiedy znajdzie się w napiętej konfiguracji z Merkurym, Słońcem i Neptunem. Po 25 marca Mars w przeciwległym Raku może osłabić poczucie własnej wartości, będziecie bowiem po ostrzałem krytyki i nacisku ze strony partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych, którym brakować może cierpliwości, Mars w Raku jest bowiem w upadku i łatwo ulega słabościom. W ostatnich dniach miesiąca jednak trygon Marsa do Saturna wpłynie na skuteczność działania.

Merkury w dwóch pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z Saturnem w Wodniku, co wpłynie na ograniczenia w transakcjach finansowych, umysł może być skoncentrowany na oszczędzaniu i obawach związanych ze stanem posiadania. 2 marca wieczorem Merkury opuści Wodnika i wejdzie do życzliwych, ale rozkojarzonych Ryb, gdzie w dużym stopniu utraci możliwość skutecznego działania, dlatego zdejmijcie nogę z gazu, bądźcie uważni na drogach, starajcie się komunikować w sposób bardziej przejrzysty i zrozumiały dla innych. 19 marca Merkury ponownie zmieni znak i wejdzie do aktywizującego Barana, co ułatwi podejmowanie szybkich decyzji, zwłaszcza w sprawach dotyczących domu i rodziny. W okolicach 28 marca koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja nauce, podróżom i nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *