Horoskop miesięczny na marzec 2023 dla Raka

To będzie bardzo ważny miesiąc, bowiem 23 marca Pluton, planeta trudnych doświadczeń i głębokiej transformacji, po 15 latach pobytu w przeciwległym znaku Koziorożca, co miało znaczenie przede wszystkim dla partnerstwa i ważnych relacji osobistych oraz biznesowych, opuści go i wkroczy do Wodnika (na razie tylko na kilka miesięcy), co pozwoli odetchnąć, zanim powróci do Koziorożca, aby dokończyć zmiany w ważnych dla was związkach. Słońce przebywa w życzliwych Rybach do 20 marca, kierując uwagę na rozwój osobisty, zdobywanie wiedzy, edukację, podróże oraz nawiązywanie międzynarodowych relacji. 7 marca dojdzie do pełni Księżyca w Pannie w sekstylu do rewolucyjnego Urana w Byku – na uczelni, kursie lub w podróży macie szansę poznać kogoś, z kim nawiążecie serdeczną przyjaźń, okoliczności tego wydarzenia mogą jednak okazać się niezwykle zaskakujące i emocjonujące. Tego samego dnia Saturn opuści znak Wodnika i wejdzie do życzliwych Ryb, rozpoczynając ponad dwuletni okres, w którym pojawią się ograniczenia i trudności w dziedzinach związanych z podróżowaniem, stosunkami międzynarodowymi, nauką oraz szeroko pojętą edukacją, również sprawy duchowe rozwijać się będą w znacznie wolniejszym tempie. Od 13 do 19 marca Słońce znajdzie się w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem, w dniach 16-17 marca dołączy do nich Merkury i wszystkie trzy planety utworzą napięty aspekt z Marsem w Bliźniętach – możecie spodziewać się w tym czasie ataków personalnych, plotek oraz niesprawdzonych informacji, działających na waszą niekorzyść, uważajcie zwłaszcza na osoby, które wydają się być przyjaźnie nastawione, bo mogą okazać się nieszczere. 20 marca Słońce opuści życzliwe Ryby i wkroczy do aktywizującego Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym energię skierujecie na rozwój kariery oraz intensywną pracę zawodową, 21 marca nów Księżyca w tym znaku wyznaczy początek zawodowego projektu.

Wenus w Baranie jest wyjątkowo słaba, w dodatku przebywa w niekorzystnym znaku, dlatego do 16 marca na eksplozje miłości nie ma co liczyć a stosunki międzyludzkie pełne będą napięcia, chociaż w pierwszych dniach miesiąca możecie liczyć na wyjątkowo atrakcyjną propozycję zawodową, szczególnie w dziedzinie artystycznej lub związanej z nauka albo podróżami, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem. Również w dniach od 9 do 13 marca niektóre Raki będą mieć tendencję do flirtów a nawet nawiązania skrytego romansu w miejscu pracy, uważajcie jednak, bo okaże się to dla was niekorzystne. 16 marca Wenus zawita do życzliwego Byka, w którym odzyska całą swoją moc, nadejdzie czas na miłość, przyjaźń oraz naprawę stosunków międzyludzkich, zwłaszcza w grupie osób podzielających wasze zainteresowania. Między 17 a 19 marca trygon Wenus ze stabilizującym Saturnem pozwoli nawiązać zawodowe relacje, które dadzą niewielki, ale stały dochód. W okolicach 30 marca koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem wprowadzi rewolucję w grupie przyjaciół.

25 marca bojowy Mars zawita do waszego znaku, co wpłynie na wzrost aktywności i skłoni do szybkiego działania a także zachęci do uprawiania sportu, starajcie się jednak zachować umiar, bo Mars w waszym znaku jest w upadku a to oznacza, że łatwo może objawić swoje negatywne cechy, takie jak pośpiech, skłonność do ulegania pożądaniu a nawet agresja.

W pierwszych dniach miesiąca koniunkcja Merkurego z Saturnem może wprowadzić trudności w relacjach z urzędami i bankami, już 2 marca jednak Merkury opuści znak Wodnika i wejdzie do życzliwych Ryb, gdzie jest wyjątkowo słaby, dlatego zachowajcie ostrożność przy podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących podróży i nauki a także relacjach w przyjaźni, istnieje bowiem ryzyko błędów, zwłaszcza w dniach od 11 do 13 oraz 16-17 marca. 19 marca Merkury wejdzie do walecznego znaku Barana, komunikacja i sposób myślenia przyśpieszy, zwłaszcza w okolicach 28 marca, kiedy znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, macie szansę na zawodową podróż lub rozpoczęcie nauki lub kursu, podnoszącego kwalifikacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *