Horoskop miesięczny na marzec 2023 dla Lwa

Słońce w Rybach przebywa do 20 marca, warto ten czas wykorzystać na rozwój osobisty, zarzadzanie wspólnymi pieniędzmi, kierując się podpowiedziami intuicji, realizację marzeń. 7 marca dojdzie do pełni Księżyca w sekstylu do rewolucyjnego Urana, niespodziewanie wpadnie wam propozycja pracy, która może przynieść znaczne zarobki, co wzbudzi wielkie emocje, tego samego dnia po 3 latach pobytu w przeciwległym Wodniku opuści ten znak Saturn, planeta ograniczeń i rozwoju, co będzie miało dla was wielkie znaczenie, zakończy się bowiem pewien cykl, w którym czuliście ze strony partnerów życiowych oraz innych ludzi wymagania, którym czasami trudno było sprostać. Wejście Saturna do Ryb rozpocznie długotrwały proces, w którym przyjdzie się pożegnać ze wszystkim, co spełniło już swoja funkcję. Między 13 a 19 marca Słońce w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem znajdzie się w napiętym aspekcie, w dniach 16-17 marca dołączy do tego układu Merkury, który w znaku Ryb jest wyjątkowo słaby, układ ten wpłynie na wasze życie duchowe oraz relacje z przyjaciółmi, niewskazane w tym czasie jest staranie o kredyt lub pozyskanie dofinansowania, bo sprawy się będą ślimaczyć i wzbudzać zbyt wiele emocji, niektóre Lwy poczują, że są poddawane manipulacji. 20 marca Słońce wkroczy do życzliwego Barana, odzyskacie energie i chęć do działania, uwagę skierujecie na sprawy międzynarodowe, podróżowanie, naukę oraz podnoszenie kwalifikacji, już 21 marca nów Księżyca wyznaczy początek jakiegoś przedsięwzięcia w jednej z tych dziedzin. 23 marca dojdzie do wyjątkowo istotnego dla was wydarzenia, bowiem do przeciwległego znaku Wodnika wkroczy, na razie na kilka miesięcy, wymagający Pluton, planeta mocnych przeżyć i głębokiej transformacji, przygotujcie się na zmiany, których nie da się uniknąć.

W pierwszych dniach miesiąca Wenus, planeta miłości i dobrobytu, znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem w życzliwym znaku Barana, zapowiada to szczęście w dziedzinach związanych z nauczaniem, zdobywaniem wiedzy lub podróżami zagranicznymi. Między 9 a 13 marca sekstyl Wenus do Marsa pozwoli nawiązać międzynarodowe przyjaźnie, to również właściwy czas na randki oraz poszukiwania swojej drugiej połówki. 16 marca Wenus opuści życzliwego Barana i wejdzie do znaku Byka, którym włada, stanie się więc silna i zdolna do rozwoju swego potencjału, stosunki w pracy znacznie się poprawią, miłości szukajcie wśród swoich współpracowników oraz partnerów zawodowych. Między 17 a 19 marca sekstyl Wenus do Saturna może przynieść niewielki, ale stały dochód, który można dołączyć do wspólnego budżetu. W ostatnich dniach miesiąca Wenus w koniunkcji z Uranem przyniesie gwałtowne zmiany w relacjach zawodowych.

Jeszcze tylko do 25 marca Mars tranzytuje życzliwy znak Bliźniąt, potem zawita do Raka, gdzie jest wyjątkowo słaby, będzie więc pokazywać swoje najgorsze cechy – niecierpliwość, pośpiech, przemoc i agresję, w dodatku w waszym życiu pojawią się ukryci wrogowie, którzy za waszymi plecami szkodzą rodzinie, dlatego powinniście z całą mocą bronić ważnych dla was wartości.

W pierwszych dniach miesiąca Merkury znajdzie się w koniunkcji z Saturnem w przeciwległym Wodniku, co zapowiada trudności w porozumieniu z partnerami życiowymi lub biznesowymi, już 2 marca wieczorem Merkury jednak zmieni znak i wejdzie do Ryb, gdzie straci swoją moc, pojawią się więc problemy komunikacyjne, w myśli wkradnie się chaos, trudno będzie podejmować decyzje, zwłaszcza związane z inwestycjami, bo otrzymywać będziecie sprzeczne informacje. Między 11 a 13 marca sekstyl Merkurego do Urana przyniesie jakieś rewolucyjne wiadomości w pracy, ale uważajcie, bo mogą okazać się iluzją. 19 marca Merkury opuści problematyczne Ryby i wejdzie do życzliwego Barana, w głowach się wam rozjaśni, łatwiej będzie podejmować szybkie decyzje. 28 marca Merkury w koniunkcji z Jowiszem sprzyja nauce, zdawaniu egzaminów oraz podróżom zagranicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *