Horoskop miesięczny na marzec 2023 dla Bliźniąt

Słońce tranzytuje znak Ryb do 20 marca, kierując uwagę na rozwój kariery i realizację zawodowych marzeń. W tym miesiącu aż 3 planety zmienią znak, co okaże się mieć niebanalne znaczenie dla przyszłości. Już 7 marca Saturn po paru latach pobytu w Wodniku wkroczy do melancholijnych Ryb, wprowadzając ograniczenia w miejscu pracy, dla niektórych Bliźniąt może to jednak oznaczać awans, na który długo czekali. Tego samego dnia dojdzie do pełni Księżyca w Pannie, w korzystnym aspekcie do nieprzewidywalnego Urana, jakaś zaskakująca sytuacja w pracy wzbudzi wiele emocji. Daleko idącą ostrożność powinniście zachować między 13 a 19 marca, kiedy trzy planety – Słońce, Neptun i Merkury, władca waszego znaku, utworzą napięty aspekt z przebywającym w waszym znaku Marsem, zbyt szybkie działanie lub nieprzemyślane decyzje wywołają konsternację i przyczynią się do nieporozumień, które mogą mieć dla wszystkich nieprzyjemne skutki. 20 marca Słońce wkroczy do życzliwego Barana, co pozwoli wrzucić na luz i zająć się kultywowaniem przyjaźni oraz życia towarzyskiego, następnego dnia dojdzie do nowiu Księżyca, który zapowiada rozpoczęcie aktywności w grupie osób podzielających wasze zainteresowania. 23 marca Pluton, planeta transformacji i trudnych doświadczeń zawita po raz pierwszy, na razie na kilka miesięcy, do znaku Wodnika, do którego wkroczy ostatecznie w listopadzie 2024 roku na kolejne 20 lat, wiele Bliźniąt zmieni kierunek studiów, doświadczy podróży zmieniających świadomość, niektóre osoby mogą nawet doznać oświecenia – cokolwiek to znaczy – lub zmienić światopogląd, ale skutki tych zmian będą widoczne dopiero po wielu latach.

Merkury w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, warto wtedy nadrobić zaległości w pracy, bo kiedy 2 marca wejdzie do Ryb, pogubicie się w szczegółach, trudno będzie znaleźć dokumenty i trafić na umówione spotkania, ponieważ władca waszego znaku jest wyjątkowo słaby w Rybach. Korzyści odniosą jedynie Bliźnięta zajmujące się zawodowo rozwojem osobistym, nauką medytacji, twórczością artystyczną, pisarstwem, tworzeniem iluzji, takich jak film lub interaktywne gry, ponieważ Merkury w tym znaku mocno wpływa na wyobraźnię – najbardziej aktywni umysłowo staniecie się między 11 a 13 marca, gdy utworzy sekstyl z Uranem w Byku, natomiast w dniach 16-17 marca jeśli bardzo was będzie do czegoś ciągnąć, na wszelki wypadek zróbcie odwrotnie, bo kwadratura Merkurego z Marsem, Słońcem i Neptunem nie wróży zbyt dobrze. 19 marca Merkury wkroczy do życzliwego Barana, od tego momentu odzyskacie pewność siebie i szybkość myślenia, możecie liczyć na trafne decyzje 28 marca Merkury znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem w życzliwym Baranie, możecie liczyć na udane spotkanie towarzyskie w międzynarodowym gronie, również egzaminy pójdą wam jak z płatka.

Wenus w życzliwym Baranie przebywa do 16 marca, co wpłynie korzystnie na życie towarzyskie, nie jest jednak zbyt mocna w tym znaku, więc na eksplozję miłości nie ma co liczyć – jedynie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem oraz od 9 do 13 marca, kiedy utworzy sekstyl z Marsem w waszym znaku, sprawy uczuciowe oraz relacje w przyjaźni mają szansę przynieść korzyści, najdzie was ochota na flirty a randki okażą się udane. 16 marca Wenus wejdzie do znaku Byka, w którym jest mocna, ale trudno wam będzie wyrazić swoje uczucia, niektóre Bliźnięta mogą nawet rozpocząć „zakazany” lub skryty romans, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem.

25 marca po wielu miesiącach Mars wreszcie opuści wasz znak, przestaniecie więc tak gnać do przodu, zwolnicie tempo życia i przestaniecie wszystko robić „na wczoraj”. 25 marca Mars opuści wasz znak i wejdzie do Raka, rozpoczynając około dwumiesięczny okres, w którym sprawy finansowe zaczną wam spędzać sen z oczu i wiele zrobicie, aby zdobyć jak najwięcej pieniędzy. W ostatnich dniach miesiąca, gdy Mars utworzy trygon ze stabilizującym Saturnem, macie szansę zdobyć pracę, która nie przyniesie zbyt dużych zarobków, ale da zabezpieczenie na długi czas – jedne osoby zdecydują się na bezpieczny etat, inne przeciwnie postanowią założyć własną firmę i z energią zabiorą się do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *