Horoskop miesięczny na marzec 2023 dla Panny

Słońce w przeciwległych Rybach przebywa do 20 marca, koncentrując energię na sprawach partnerów, zarówno życiowych, jak i biznesowych. 7 marca pełnia Księżyca w waszym znaku w sekstylu do nieprzewidywalnego Urana zafunduje wam dużą dawkę emocji w wyniku zaskakujących wydarzeń na uczelni lub za granicą, co będzie miało wpływ na wasz stan posiadania. Dodatkowo tego samego dnia wprowadzający ograniczenia Saturn, wielki nauczyciel, po latach zmieni znak i na kolejne 3 zadomowi się w przeciwległych Rybach, przynosząc doświadczenia zmieniające świadomość. Od 13 do 20 marca Słońce znajdzie się w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem, w dniach 16-17 marca dołączy do nich Merkury i wszystkie trzy planety znajdą się w napiętym aspekcie z Marsem w Bliźniętach, co zapowiada konflikty w pracy, partnerzy biznesowi mogą okazać się nieuczciwi lub mało zdecydowani, umowy nie dojdą do skutku, trudno się będzie zorientować o co właściwie chodzi, wszystko to doprowadzi do nieprzyjemnej rozmowy, trudno będzie uniknąć stresu. 20 marca Słońce opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do znaku Barana, uwagę skierujecie na zarządzanie wspólnym stanem posiadania i zdobywanie spadków, dotacji lub świadczeń od różnych instytucji, 21 marca nów Księżyca w Baranie może oznaczać, że w niedługim czasie rozpoczniecie starania o kredyt lub inny rodzaj dofinansowania. 23 marca dojdzie do ważnego astrologicznego wydarzenia – po blisko 2 dekadach Pluton, planeta głębokich przemian i transformacji, opuści życzliwego Koziorożca i wkroczy do Wodnika – na razie na krótko, bo do czerwca, w najbliższych miesiącach powinniście zadbać o zdrowie, zmienić sposób odżywiania i znacznie mniej pracować.

W pierwszych dniach miesiąca Merkury, władca waszego znaku, znajdzie się w bliskiej koniunkcji z ograniczającym Saturnem, co może utrudnić poruszanie się, już 2 marca wieczorem zmieni znak i wejdzie do przeciwległych Ryb, gdzie jest na wygnaniu i w upadku, najbliższe tygodnie mogą więc przynieść nie tylko osłabienie intelektualne, ale przede wszystkim poczucie, że niewiele od was zależy. Od 11 do 13 marca sekstyl Merkurego do Urana, zwykle korzystny, tym razem przynieść może rozczarowanie, bo wasze dobre pomysły nie zostaną właściwie zrozumiane, najbardziej sfrustrowani będziecie w dniach 16-17 marca, możecie się bowiem uwikłać we współpracę, która okaże się dla was wyjątkowo niekorzystna. 19 marca Merkury opuści Ryby i wejdzie do odważnego Barana, odzyskacie zapał i umiejętność sprawnego zarządzania, dni między 27 a 29 marca okażą się bardzo korzystne dla inwestycji, zwłaszcza zagranicznych.

Wenus w Baranie w pierwszych dniach miesiąca utworzy koniunkcję z Jowiszem, co okaże się korzystne dla większych zakupów, zwłaszcza wycieczek zagranicznych, również sekstyl planety miłości z pożądliwym Marsem od 9 do 13 marca zapowiada seksualny zawrót głowy oraz zyski z inwestycji. 16 marca Wenus wejdzie do życzliwego Byka, w którym jest bardzo mocna, druga połowa miesiąca sprzyjać więc będzie miłosnym przygodom – między 17 a 19 marca sekstyl Wenus z Saturnem sprawi, że zapragniecie spotkać kogoś na stałe, kto zapewni na długo emocjonalne bezpieczeństwo, natomiast w ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Wenus z Uranem ułatwi nawiązanie krótkotrwałego romansu, przynoszącego jednorazową, ale ekscytującą przyjemność.

Mars w Bliźniętach jeszcze do 25 marca będzie was gnał do wytężonej pracy, dopiero kiedy wejdzie do życzliwego Raka postawicie na przyjaźń i ważne rodzinne relacje – uważajcie jednak, bo Mars w Raku potrafi narozrabiać, kiedy poczujecie się dotknięci, starajcie się więc wykazać cierpliwością i większą wyrozumiałością w stosunku do bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *