Horoskop miesięczny na marzec 2023 dla Wagi

Słońce w Rybach do 20 marca skieruje uwagę na ochronę zdrowia, warto w tym czasie zadbać o dobre warunki pracy, które pozwolą wykorzystać intuicję i cały twórczy potencjał. 7 marca pełnia Księżyca w Pannie w korzystnym aspekcie z rewolucyjnym Uranem wzbudzi dużo emocji i zachęci do zmiany sposobu odżywiania, tego samego dnia Saturn opuści życzliwego Wodnika i na kolejne 3 lata zadomowi się w Rybach, testując waszą wytrzymałość zdrowotną w sytuacji zawodowych napięć, w nadchodzących latach trzeba będzie odnaleźć równowagę pomiędzy marzeniami dotyczącymi pracy a możliwościami ich realizacji w sposób, który nie osłabiałby organizmu. Od 13 do 20 marca Słońce w koniunkcji z Neptunem znajdzie się w napiętym aspekcie z natarczywym Marsem, w dniach 16-17 marca do tego układu dołączy zagubiony Merkury, w wyniku nagromadzenia zadań do wykonania możecie poczuć się przepracowani, niektóre Wagi zapłacą za to osłabieniem zdrowia, trudno będzie o właściwą diagnozę, warto przebadać się dokładnie u doświadczonego specjalisty. 20 marca Słońce opuści niepewne Ryby i wkroczy do przeciwległego Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym najbardziej istotne okażą się związki oraz partnerstwo, zarówno osobiste, jak i zawodowe. 21 marca nów Księżyca w Baranie zapowiada początek ważnej współpracy lub rozpoczęcie nowego związku. 23 marca Pluton zmieni znak, wkroczy do życzliwego  Wodnika na kilka miesięcy, zanim zadomowi się w nim na dobre od listopada 2024 roku – to bardzo wielka transformacja, zmieniająca niepostrzeżenie i w sposób nieodwracalny sposób życia.

Wenus, władczyni waszego znaku, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem w przeciwległym Baranie, może to okazać się znakomitą okazją do nawiązania znajomości z celebrytą, obcokrajowcem lub osobą o dużej wiedzy, niektóre Wagi doświadczą od swoich partnerów wielu przyjemności, takich jak zakup zagranicznej wycieczki, inne nie będą w stanie opędzić się od adoratorów, chociaż trudno będzie spełnić ich oczekiwania. Jeszcze bardziej miłośnie zrobi się między 9 a 13 marca, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu z Marsem. 16 marca Wenus opuści przeciwległy znak Barana i wejdzie do Byka, w którym odzyska swą moc, energia powędruje jednak nie tyle w kierunku miłosnych szaleństw, ile do zabezpieczenia wspólnego stanu posiadania, zwłaszcza między 17 a 19 marca, kiedy Wenus utworzy korzystny aspekt ze stabilizującym Saturnem, macie szansę utrwalić swoje osiągnięcia, zainwestować w nieruchomości lub pozyskać długoterminowy kredyt.

Mars w życzliwych Bliźniętach przebywa jeszcze do 25 marca, okaże się jednak problematyczny między 16 a 17 marca, zwłaszcza wyjazdy zagraniczne przebiegać mogą w nerwowej atmosferze ze względu na napięty aspekt z Merkurym, Słońcem oraz zwodniczym Neptunem w Rybach. Po 25 marca, kiedy Mars zawita do wrażliwego Raka, zaczniecie wykazywać cechy pracoholizmu, co niekorzystnie odbije się na członkach rodziny, chociaż w ostatnich dniach miesiąca, gdy Mars utworzy trygon do Saturna, staniecie się w pracy wyjątkowo skuteczni.

W pierwszych dniach miesiąca Merkury znajdzie się w koniunkcji z wymagającym Saturnem, co może utrudnić komunikację i kontakt z dziećmi lub osobami, które darzycie uczuciem, już 2 marca wieczorem jednak Merkury opuści Wodnika i wejdzie do melancholijnych Ryb, gdzie jest bardzo słaby, rozkojarzony i skłonny do mijania się z prawdą, taka też będzie komunikacja, dlatego unikajcie do 19 marca zobowiązań, bo możecie im nie sprostać. Między 11 a 13 Merkury w sekstylu do Urana zabłyśnie pomysłami, ale okażą się trudne, a nawet niemożliwe do zrealizowania. 19 marca Merkury opuści znak Ryb i wejdzie do przeciwległego Barana, nabierając mocy i zdecydowania, dlatego warto w ostatniej dekadzie miesiąca podpisywać ważne umowy, również międzynarodowe, do czego zwłaszcza przyczyni się koniunkcja Merkurego z Jowiszem, do której dojdzie 28 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *