Horoskop miesięczny na marzec 2023 dla Byka

Słońce przebywa w życzliwych Rybach do 20 marca, oświetlając sprawy związane z udziałem w stowarzyszeniach osób, podzielających wasze zainteresowania oraz kierując uwagę na rozwój przyjaźni. Miesiąc zapowiada się burzliwie, ponieważ aż trzy ważne planety zmienią znaki, co będzie miało duże znaczenie dla waszej przyszłości. 7 marca pełnia Księżyca w życzliwej Pannie, która odbędzie się w korzystnym aspekcie do Urana, przebywającego w waszym znaku, wzbudzi emocje w dziedzinach dotyczących twórczej aktywności was samych lub waszych dzieci. Tego samego dnia Saturn po paru latach opuści znak Wodnika i na kolejne zagości w życzliwych Rybach, co wpłynie przede wszystkim na zmiany w gronie przyjaciół – wielu z nich odejdzie z waszego życia, pozostaną tylko tacy, którym będziecie mogli w pełni zaufać. Od 13 do 20 marca Słońce znajdzie się w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem, w dniach 16-7 marca dołączy do nich Merkury i wszystkie trzy planety utworzą napięty aspekt z wojowniczym Marsem, w tych dniach zwróćcie szczególną uwagę na transakcje finansowe, bo mogą okazać się dla was niekorzystne, czytajcie dokładnie umowy, również to, co napisane drobnym drukiem, bo łatwo wam będzie ulec czyimś namowom i manipulacji, tracąc przy tym pieniądze. 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym potrzebować będziecie więcej niż zwykle odpoczynku, bowiem dysponować możecie mniejszym zasobem energetycznym, 21 marca dojdzie do nowiu Księżyca w Baranie, co dla niektórych Byków okaże się początkiem nowej ścieżki rozwoju duchowego. 23 marca Pluton po wielu latach wkroczy do znaku Wodnika, w którym przebywać będzie około pół roku, potem wycofa się do Koziorożca i ponownie zagości w Wodniku w listopadzie 2024, pozostając w nim następne 20 lat, przynosząc transformację w przyjaźniach, grupach społecznych oraz zawodowych, z którymi będziecie mieć do czynienia, ale jego wpływ będzie widoczny dopiero po wielu latach.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa w Baranie do 16 marca, co nie jest dla was korzystne i osłabia możliwość rozwoju miłości i empatii, możecie odnieść wrażenie, że o wszystko musicie teraz zawalczyć, chociaż pierwsze dwa dni miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z uszczęśliwiającym Jowiszem w Baranie, mogą niektórym Bykom przynieść ukryty romans lub inny prezent od losu. Również między 9 a 13 marca, podczas sekstylu Wenus z Marsem, łatwo będzie o flirt, ale także o dodatkowe pieniądze, które „spadną jak z nieba”. Po 16 marca, kiedy Wenus zawita do waszego znaku, samopoczucie znacznie się polepszy, nabierzecie wdzięku i potrzeby romansowania, to idealny czas na zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Między 17 a 19 marca Wenus w sekstylu do Saturna radzi oprzeć się na sprawdzonych, wieloletnich przyjaźniach, które udziela wam wsparcia, kiedy będziecie w potrzebie. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem w waszym znaku może przynieść niektórym osobom miłość od pierwszego wejrzenia, która spadnie „jak grom z jasnego nieba” – dajcie sobie czas, bo nie wszystkie takie uczucia pozostają trwałe.

Mars w Bliźniętach przebywa do 25 marca, zachęcając do zdobywania pieniędzy, ale też skłaniając do wydatków, szczególną ostrożność zachowajcie między 13 a 19 marca, gdy utworzy napięty aspekt z Neptunem, Słońcem oraz Merkurym. 25 marca Mars wkroczy do życzliwego Raka, kierując aktywność na sprawy związane z ziemią, nieruchomościami, domem, rodziną i sąsiadami.

Merkury już 2 marca opuści Wodnika i wejdzie do życzliwych Ryb, gdzie jednak jest wyjątkowo słaby, dlatego do 19 marca zrezygnujcie z podejmowania ważnych decyzji, bo możecie popełnić błąd – coś okaże się niejasne, inne niż przypuszczaliście lub okaże się, że ulegliście iluzji. Merkury w Rybach może się okazać jednak przydatny artystom i twórcom, bo rozwija wyobraźnię, pomoże tez osobom medytującym, zwłaszcza między 11 a 13 marca, gdy znajdzie się w sekstylu do Urana w waszym znaku. 19 marca Merkury opuści Ryby i zawita do gorliwego Barana, myślenie przyspieszy, ale dobre pomysły na razie zachowajcie dla siebie. W ostatnich dniach miesiąca Merkury w koniunkcji z Jowiszem zachęci do zdobywania wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *