Horoskop miesięczny na marzec 2023 dla Barana

To będzie wyjątkowo znaczący, chociaż dosyć męczący miesiąc, ponieważ Saturn, Mars i Pluton zmienią w tym czasie znaki, co będzie miało duże znaczenie dla bliższej i dalszej przyszłości. Słońce do 20 marca tranzytuje znak Ryb, zazwyczaj nie jest to dla was korzystne, ponieważ dysponujecie mniejszym zasobem energetycznym, tym razem jednak w waszym znaku przebywa dobroczynny Jowisz, co zdarza się raz na 12 lat, powinien więc zrównoważyć zmęczenie i skłonić do podjęcia wysiłku, aby sięgnąć po czekające was sukcesy w każdej dziedzinie. Pełnia Księżyca w sekstylu do nieprzewidywalnego Urana, do której dojdzie w 7 marca w Pannie, wzbudzi emocje związane ze stanem zdrowia, na które trzeba będzie nagle wydać większe niż zakładaliście pieniądze lub pojawią się niespodziewane zadania w pracy, które przyniosą dodatkowe dochody, ale wymagać będą większego nakładu pracy. Również 7 marca Saturn opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb na następne dwa lata, będzie to czas ograniczeń w dziedzinach związanych ze zdrowiem, rozwojem osobistym oraz wszelkiego rodzaju twórczością, należy uzbroić się w cierpliwość i postawić na to, co znane i trwałe. Między 13 a 20 marca Słońce ustawi się w koniunkcji z Neptunem, dołączy do nich Merkury i w dniach 16-17 marca trzy planety utworzą ścisłą kwadraturę z aktywizującym Marsem, władcą waszego znaku – uważajcie na drogach, zdejmijcie nogę z gazu, powinniście zwolnić tempo w każdej dziedzinie, bo pośpiech wam się po prostu nie opłaci, łatwo będzie o pomyłkę, ktoś może was oszukać, zrezygnujcie w tych dniach z zakupu środków służących komunikacji, zwłaszcza samochodów, rowerów, telefonów oraz ogólnie sprzętu elektronicznego, Neptun jest bowiem wielkim uwodzicielem a w tym układzie planet dziurki nie zrobi a krew wypije, ani się spostrzeżecie a ktoś was wykorzysta lub padniecie ofiarą oszustwa. 20 marca Słońce wreszcie wejdzie do waszego znaku, poczujecie przypływ energii, rozpocznie się miesiąc, który możecie przeznaczyć na zaspokojenie przede wszystkim własnych potrzeb, zwłaszcza po 23 marca, kiedy Pluton zawita do życzliwego Wodnika i Słońce znajdzie się z nim w korzystnym aspekcie, co obdarzy was siłą i charyzmą. Nów Księżyca, do którego dojdzie 21 marca w waszym znaku, wyznaczy początek nowego etapu w życiu.

Zachowajcie ostrożność w dniach 13 – 20 marca, ponieważ działać będziecie pod wpływem kwadratury Marsa do Słońca, Neptuna i Merkurego, panujcie na wypowiedziami, zrezygnujcie z ważnych umów i raczej nie ufajcie własnym pożądaniom. 25 marca po wielu miesiącach Mars opuści życzliwe Bliźnięta i wkroczy do rodzinnego Raka, aktywność skierujecie na sprawy domowe, Mars jest jednak w tym znaku bardzo słaby, starajcie się więc walczyć o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie domowników, zamiast toczyć z nimi walki o nic nie znaczące drobiazgi. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna umożliwi sprawne remonty, okaże się też korzystny dla inwestycji w nieruchomości.

Do 16 marca Wenus, planeta miłości i przyjemności, przebywa w waszym znaku, to znakomita okazja, aby zdobyć serce osoby, z którą chcielibyście spędzić życie, okaże się to możliwe już w pierwszych dniach miesiąca, ponieważ 2 marca Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, co niektórym Baranom może przynieść szczęście. Okazja pojawi się również w dniach od 9 do 13 marca, kiedy kochliwa Wenus utworzy sekstyl z Marsem, władca waszego znaku – to idealny czas na udane randki, flirty i miłosne spotkania. 16 marca Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Byka, którym włada, nabierze więc mocy, co okaże się korzystne nie tylko dla miłości, ale również finansów. Transakcje zawarte między 17 a 20 marca, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu ze stabilizującym Saturnem, okażą się trwałe. W ostatnich dniach miesiąca Wenus w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem zapowiada niespodzianki zarówno w związkach, jak i finansach.

Pierwsze dwa dni miesiąca Merkury przebywa jeszcze w Wodniku w koniunkcji z Saturnem, co pozwoli skupić się na ważnych sprawach związanych z karierą, zwłaszcza jeśli będą mogły posłużyć umocnieniu przyjaźni. 2 marca Merkury wejdzie do Ryb, gdzie jest bardzo słaby, korzystnie wpłynie jedynie na wyobraźnię twórców oraz osób zawodowo związanych z tworzeniem iluzji a także zajmujących się chemią lub farmaceutyką, pozostałe Barany mogą poczuć się trochę zagubione i niepewne swoich przekonań. 19 marca Merkury wejdzie do waszego znaku, od tego momentu możecie śmiało podejmować życiowe decyzje. 28 marca Merkury znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem w waszym znaku, to dobry dzień na podróże oraz zdawanie egzaminów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *