Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Strzelca

Obecność Słońca w znaku Ryb do 20 marca skieruje uwagę na sprawy rodzinne i domowe, wymagające ponownego zorganizowania. Warto w tym czasie zadbać o swoje samopoczucie, naładować akumulatory, własne potrzeby postawić na pierwszym miejscu. Wskazane są medytacje, rozwój duchowy lub działalność twórcza, szczególnie w dniach od 9 do 15 marca, kiedy najpierw Słońce, a następnie Wenus utworzą koniunkcję z tajemniczym Neptunem a nów Księżyca 13 marca wzbudzi uczucia wyższe, rozpoczynając okres, w którym liczyć się będzie miłość, altruizm i bezinteresowna pomoc. To dobry czas dla rozwoju ważnych związków, sprzyja także działalności artystycznej. Na wsparcie finansowe możecie liczyć między 15 a 20 marca, gdy zarówno Słońce, jak i Wenus, znajdą się w sekstylu z potężnym Plutonem.

20 marca Słońce, a następnego dnia również Wenus opuszczą znak romantycznych Ryb i wkroczą do do życzliwego, aktywizującego znaku Barana, obudzicie się więc z zimowego uśpienia i zaczniecie robić to, co sprawia największą przyjemność. Strzelce posiadające dzieci zainteresują się ich sprawami, single zaczną rozglądać się za kimś, z kim mogą miło spędzać czas. W okolicach 28 marca pełnia Księżyca w znaku Wagi, której towarzyszy koniunkcja Słońca z Wenus, wzbudzi emocje związane z nowym romansem, początkiem przyjaźni lub artystycznym projektem, które mogą okazać się długotrwałe, na co wskazuje sekstyl obu planet do Saturna w Koziorożcu.

Wenus do 21 marca przebywa w znaku Ryb, towarzysząc Słońcu – poprawi relacje w związkach i w rodzinach, sprawi, że miłość rozkwitnie. Już w pierwszych dniach miesiąca, od 2 do 4 marca, sekstyl Wenus do Urana przyniesie sporo niespodziewanej radości, również okres od 9 do 20 marca obfitował będzie w radosne wydarzenia. Po 21 marca, kiedy Wenus znajdzie się w życzliwym znaku Barana i utworzy koniunkcję ze Słońcem, niektóre Strzelce gotowe będą zaangażować się emocjonalnie w związki, oparte w większym stopniu na przyjemności, niż głębokich uczuciach, ale w okolicach 28 marca, podczas pełni Księżyca w znaku Wagi mogą dojść do wniosku, że zaangażowały się bardziej, niż planowały.

Merkury już na początku miesiąca, między 3 a 7 marca, znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, co zapowiada uśmiech losu i korzystne wydarzenia, związane z komunikacją. Do 16 marca, dopóki Merkury przebywa w życzliwym znaku Wodnika, w którym jest mocny, warto kupować sprzęt elektroniczny, samochody oraz inne środki transportu. Czas sprzyja również zakładaniu blogów, tworzeniu stron internetowych oraz wszelkim czynnościom, w których wymagana jest inteligencja i kreatywność. Po 16 marca, kiedy Merkury znajdzie się w Rybach, znacznie trudniej będzie się porozumieć, bo w tym znaku Merkury jest słaby, zwłaszcza między 21 a 25 marca unikajcie pośpiechu, bo kwadratura Merkurego do Marsa może skłonić was do wypowiedzi, których potem pożałujecie.

Mars wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt 4 marca, musicie się liczyć z tym, że partnerzy zaczną was motywować do działania, co nie zawsze się wam spodoba. Na skuteczną aktywność możecie jednak liczyć między 20 a 24 marca, gdy Mars znajdzie się w korzystnym aspekcie z dyscyplinującym Saturnem.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *