Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Skorpiona

Do 20 marca, dopóki Słońce tranzytuje życzliwy znak Ryb, pochłoną was sprawy dzieci oraz rozwój własnych zainteresowań. Niektóre Skorpiony nawiążą emocjonujący romans, może do tego dojść zwłaszcza między 9 a 15 marca, gdy zarówno Słońce, jak i Wenus znajdą się w koniunkcji z uczuciowym Neptunem a 13 marca dojdzie do nowiu Księżyca w Rybach. Emocje sięgną szczytu między 15 a 20 marca, gdy zarówno Słońce, jak i Wenus, utworzą sekstyl do Plutona, władcy waszego znaku,  będziecie dysponować siłą i charyzmą, zdobędziecie każdego, na kim wam zależy. Niektóre Skorpiony okażą się znakomitymi terapeutami dla swoich dzieci, szczególnie jeśli mają problemy z uzależnieniami, natomiast artyści i twórcy umocnią swoją pozycję, jako osoby kreatywne i utalentowane.

20 marca Słońce, a następnego dnia Wenus opuszczą znak Ryb i przesuną się do Barana, staniecie się znacznie bardziej zasadniczy i skuteczni w działaniu, zwłaszcza w zakresie ochrony zdrowia własnego i swoich bliskich. Pełnia Księżyca w znaku Wagi, do której dojdzie 28 marca, uświadomi wam jak wiele możecie w tej dziedzinie zrobić dla innych. Ostatnie dni miesiąca przyniosą zaangażowanie zarówno w sprawy zawodowe, jak i rodzinne.

Mars, jeden z władców waszego znaku, 4 marca opuści przeciwległy znak Byka i przejdzie do Bliźniąt, rozpoczynając dwumiesięczny okres, w którym skierujecie aktywność na zabezpieczenie wspólnego stanu posiadania, zdobywanie środków na realizację większych inwestycji lub uzyskiwanie wypłaty należnych świadczeń. Najlepszy czas dla długoterminowych inwestycji nadejdzie między 20 a 24 marca, kiedy Mars znajdzie się w trygonie z Saturnem, wzrośnie wasza motywacja, bezkompromisowość i skuteczność. W tym samym czasie aspekty Merkurego z Uranem i Marsem ułatwią nawiązanie korzystnych umów, nie obejdzie się jednak bez nieporozumień i ostrej wymiany zdań.

Do 16 marca Merkury w znaku Wodnika skłoni do planowania i organizowania życia rodzinnego. Między 3 a 7 marca możecie spodziewać się przyjazdu gości, otrzymać wiele prezentów lub zdobyć dodatkowe pieniądze na planowane inwestycje, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze szczodrym Jowiszem, pojawi się możliwość rozpoczęcia nauczania lub zdobywania wiedzy, niektóre Skorpiony mają szansę zupełnie nagle się wzbogacić. Po 16 marca, kiedy Merkury znajdzie się w przyjaznym znaku Ryb, w którym jednak jest bardzo słaby, możecie poczuć się trochę zagubieni, biorąc marzenia za rzeczywistość.

Wenus przez cały miesiąc towarzyszy Słońcu, do 21 marca przebywając w życzliwych i romantycznych Rybach, w których czuje się fantastycznie, przynosząc wam miłość i spełnienie marzeń. Już w pierwszych dniach miesiąca, kiedy 3 marca Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Uranem w przeciwległym znaku Byka, doprowadzi do nieoczekiwanego spotkania, które poruszy serce, niejeden Skorpion zostanie ugodzony strzałą Amora. Potem będzie już tylko lepiej, zakochani mają szansę przeżyć chwile pełne romantyzmu i zarazem namiętności. 21 marca Wenus zmieni znak, wkroczy do aktywnego Barana i znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, poprawi relacje z samym sobą, pozytywnie wpłynie na zdrowie i ułatwi wykonanie zleconych zadań.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *