Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Koziorożca

Słońce przebywając do 20 marca w życzliwym znaku Ryb zachęca do większej mobilności, nawiązania kontaktu z sąsiadami i lokalną społecznością, sprzyja szeroko pojętej komunikacji. Zwrócicie większą uwagę na system szkolnictwa, chętnie sami zajmiecie się nauczaniem i przekazywaniem wiedzy. W dniach od 9 do 15 marca, pod wpływem koniunkcji Słońca, a zaraz potem również Wenus, z natchnionym Neptunem oraz nowiu Księżyca w znaku Ryb, zainteresujecie się rozwojem osobistym i duchowym, również twórcy i artyści mogą liczyć na początek ciekawego projektu. Od 15 do 20 marca, gdy zarówno Słońce, jak i Wenus utworzą sekstyl do Plutona w waszym znaku, odnajdziecie w sobie pasję tworzenia, niektóre Koziorożce ulegną silnej zazdrości i pożądaniu, ale to uświadomi im potęgę namiętności, do jakiej są zdolne.

20 marca Słońce opuści przyjazny znak Ryb i przesunie się do Barana, dzień później podąży za nim Wenus, uwagę skierujecie na potrzeby domowników, które nagle okażą się najważniejsze. Kiedy pod koniec miesiąca dojdzie do koniunkcji Wenus ze Słońcem, pod wpływem pełni Księżyca w znaku Wagi, która nastąpi 28 marca, poczujecie, że warto inwestować zarówno w uczucia, jak i pieniądze, w budowanie rodziny i tworzenie domu, bo kariera nie zaspokoi wszystkich waszych potrzeb.

Wenus towarzyszy Słońcu i do 21 marca przebywa w znaku Ryb, w którym jest wywyższona, sprzyja miłości, działalności charytatywnej, twórczej i duchowej, rozwija uczucia wyższe. Między 2 a 4 marca, kiedy znajdziecie się pod wpływem sekstylu Wenus do Urana, niektóre Koziorożce w sposób niespodziewany zakochają się na zabój, miłość ma szansę na rozwój, najpierw pojawią się romantyczne uczucia, potem namiętność, a kiedy Wenus podąży za Słońcem i wkroczy do znaku Barana, w którym jest już znacznie słabsza, odczujecie konieczność walki o partnera/partnerkę. 28 marca dojdzie do pełni Księżyca w Wadze, więc emocje wzrosną, w ostatnich dniach miesiąca sekstyl Wenus i Słońca do Saturna pozwoli utrwalić relację, jeśli oprócz miłości połączy was również wspólnota celów.

Do 16 marca Merkury jest bardzo mocny, tranzytując znak Wodnika, warto ten czas wykorzystać  na podejmowanie ważnych decyzji finansowych. Okazja na poprawę sytuacji materialnej pojawi się już na początku miesiąca, gdy 5 marca Merkury utworzy koniunkcję ze szczodrym Jowiszem, możecie nagle się wzbogacić lub uzyskać dobre wiadomości. 16 marca Merkury wkroczy do życzliwego znaku Ryb, w których jednak źle się czuje, powinniście więc zwrócić szczególną uwagę na przekaz informacji, niektóre mogą okazać się niespójne. Za kierownicą uważajcie w dniach 21-25 marca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Marsem, unikajcie pośpiechu. Koniunkcja Merkurego z Neptunem w znaku Ryb pod koniec miesiąca pozbawi was obiektywizmu, okaże się jednak wsparciem dla twórców, którzy mogą liczyć na natchnienie, oraz osób zakochanych, które założą różowe okulary.

Mars 4 marca zmieni znak, opuści życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, rozpoczynając czas, w którym sprawy zdrowotne oraz kontakty z ochroną zdrowia pobudzą waszą aktywność, skłonią jednak do sprzeciwu wobec nieprawidłowości. Bardzo skuteczni zarówno w działaniu, jak i wypowiedziach okażecie się między 20 a 24 marca, gdy Mars znajdzie się w trygonie do Saturna, władcy waszego znaku.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *