Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Wagi

Słońce w znaku Wodnika przebywa do 20 marca, kierując uwagę na sprawy zdrowia i warunków pracy, które od początku pandemii są zmienne i nieprzewidywalne. Nowy etap macie szanse rozpocząć między 9 a 15 marca, gdy dojdzie do koniunkcji Słońca a także Wenus z Neptunem. Nów Księżyca, do którego dojdzie 13 marca, tym bardziej podkreśla możliwość wprowadzenia pozytywnych zmian w obu dziedzinach życia, zadbacie o zdrowie własne oraz bliskich, a także poprawicie swój wizerunek.

Od 15 do 20 marca sekstyl Słońca i Wenus do potężnego Plutona wzbudzi sprzeciw wobec wszelkiego rodzaju przymusu, rozbudzi też potrzebę silnych przeżyć w związkach miłości, romantyzm przekształci się w namiętność, unikajcie tylko zazdrości, aby nie zniszczyć rodzących się uczuć. 20 marca Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Barana, następnego dnia podąży za nim Wenus, więc znaczenie związków i partnerstwa znacznie się wzmocni. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 28 marca w waszym znaku, przy towarzyszącej Słońcu Wenus, podsyci emocje, miłość wybuchnie z wielką siłą, single mają szansę znaleźć partnera na całe życie, co podkreśla sekstyl obydwu planet do stabilizującego  Saturna, umacniającego związki oparte na wzajemnej odpowiedzialności.

Wenus, władczyni waszego znaku, przez cały miesiąc towarzyszy Słońcu, dając szansę na popularność, wasze znaczenie wzrośnie, zwłaszcza przed 21 marca, kiedy przebywać jeszcze będzie w znaku Ryb, w którym jest wywyższona.W pierwszych dniach miesiąca otrzymacie jakąś niespodziewaną szansę, kiedy 3 marca Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem. Po 21 marca, gdy Wenus zacznie tranzytować przeciwległy znak Barana, liczyć się już będzie tylko miłość i ważne, długotrwałe związki partnerskie.

Merkury w Wodniku przebywa do 16 marca, co daje duże możliwości intelektualne, macie szansę zabłysnąć pomysłowością, szczególnie w dziedzinie rozwoju swego hobby, warto rozmawiać z dziećmi i stymulować ich rozwój. Między 3 a 7 marca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z przynoszącym szczęście i powodzenie Jowiszem, macie szansę pokonać konkurencję, wygrać konkurs lub wybrać się w podróż. Po 16 marca, gdy Merkury przejdzie do znaku Ryb, myśli zaczną krążyć wokół sytuacji zdrowotnej, poczujecie się niepewnie, bo trudno będzie o trafną diagnozę w przypadku złego samopoczucia. Nerwowo może się zrobić między 21 a 25 marca, bo Merkury znajdzie się w aspekcie z zaskakującym Uranem i w kwadraturze z zapalczywym Marsem, w takiej sytuacji łatwo o utratę kontroli nad emocjami. Szansa na duchowe odrodzenie pojawi się w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z mistycznym Neptunem.

Mars 4 marca opuści znak Byka i wkroczy do przyjaznych Bliźniąt, aktywność skierujecie na zdobywanie wiedzy i doświadczenia w interesujących was dziedzinach.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *