Horoskop miesięczny na maj 2023 dla Wodnika

Słońce w Byku do 21 maja skieruje uwagę na sprawy rodzinne i domowe, zwłaszcza w zakresie finansów oraz inwestycji. 5 maja dojdzie do zaćmienia Księżyca w Skorpionie, co może wpędzić w gorszy nastrój, emocje skłonią was do głębszego wglądu w motywacje, jakie wami kierują. W dniach 7 – 13 maja koniunkcja Słońca z Uranem wprowadzi zamieszanie, a nawet rewolucyjne zmiany, dotyczące stanu posiadania, zwłaszcza nieruchomości i przedmiotów trwałych, w rodzinie powstanie różnica zdań, odbije się to na systemie nerwowym. 16 maja szczodry Jowisz opuści życzliwego Barana i na najbliższy rok zagości w zasobnym Byku, na razie jednak aż do 25 maja pozostanie w napiętym aspekcie do Plutona w waszym znaku, zapowiada to głęboką transformację i zmianę podejścia do wszystkiego, co stanowiło dla was dużą wartość, zmiany okażą się konieczne i nieuniknione i w ostatecznym rozrachunku wyjdą wam na dobre, Jowisz bowiem będzie wspierał wasz stan posiadania. 19 maja nów Księżyca w Byku sprzyja rozpoczęciu nowego finansowego przedsięwzięcia. Między 15 a 20 maja sekstyl Słońca do Neptuna ułatwi realizację marzeń, w tym samym czasie trygon Słońca do Marsa skłoni do działania w kierunku poprawy zdrowia, natomiast 20 maja Mars zmieni znak i wejdzie do przeciwległego Lwa a następnego dnia Słońce wkroczy do życzliwych Bliźniąt, obie planety pozostaną w korzystnym aspekcie do 25 maja, zmieni się natomiast pole aktywności, będziecie mocno zmotywowani do nawiązania owocnej współpracy w dziedzinach kreatywnych. 21 maja Słońce wchodząc do Bliźniąt od razu znajdzie się w trygonie do Plutona w waszym znaku, co obdarzy was ogromną siłą i energią zdolną przenosić góry, warto ten potencjał wykorzystać na działania twórcze. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Saturna ograniczy wydatki.

Wenus jeszcze do 7 maja tranzytuje życzliwy znak Bliźniąt, w dodatku w dniach 3 – 6 maja znajdzie się w korzystnym aspekcie do dobroczynnego Jowisza w Baranie, co zapowiada mile spędzony czas, jednak w tym samym czasie ustawi się w kwadraturze do Neptuna, zachowajcie więc ostrożność w transakcjach finansowych, bo ktoś może wykorzystać waszą dobra wolę i wyprowadzić was w rozliczeniach na manowce. 7 maja Wenus zawita do uczuciowego Raka, w dniach 11 – 14 maja znajdzie się w korzystnych aspektach z Merkurym i Saturnem, co sprzyja nawiązaniu kontaktów z osobami odpowiedzialnymi, może też przynieść niewielkie, ale stałe zarobki. Od 24 do 27 maja sekstyl Wenus do Urana zachęci do spotkań z przyjaciółmi.

Mars do 20 maja przebywa w znaku Raka, działając negatywnie na zdrowie, w pierwszych dniach miesiąca, gdy znajdzie się w sekstylu do Urana, uda się wam jednak zapanować nad dolegliwościami dzięki odpowiedniej terapii. Od 15 do 18 maja sekstyl Marsa do Neptuna wpłynie na poprawę finansów, chociaż osłabi zdrowie. 20 maja Mars wejdzie do przeciwległego Lwa i od razu znajdzie się w opozycji do Plutona w waszym znaku, co zapowiada bardzo poważny konflikt i walkę, przynoszącą straty obu stronom.

Merkury w Byku pozostanie w retrogradacji do 15 maja, 1 maja znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem w Byku, co rozbudzi wspomnienia, natomiast od 10 do 17 maja, podczas zmiany biegu na prosty, utworzy korzystne aspekty ze stabilizującym Saturnem i zasobną Wenus, w tym czasie zmienicie sposób myślenia, łatwiej więc będzie podejść w sposób pragmatyczny do zasobów finansowych, jakimi dysponujecie.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *