Horoskop miesięczny na maj 2023 dla Ryby

Słońce w przyjaznym Byku przebywa do 21 maja, kierując uwagę na edukację, pomaga też zadbać o dobre sąsiedztwo i relacje z rodzeństwem, 5 maja zaćmienie Słońca w Skorpionie może jednak zaburzyć codzienność i wzbudzić niepokój, najlepiej tego dnia zwolnić tempo i zadbać o dobrą lekturę. Od 7 do 13 maja Słońce w koniunkcji z niepoprawnym Uranem zbulwersuje Ryby zajmujące się nauczaniem, nadchodzące zmiany okażą się bowiem trudne do zaakceptowania. 16 maja Jowisz, planeta szczęścia i dobrobytu zmieni znak i wejdzie do życzliwego Byka, zaczniecie wiec odnosić wymierne korzyści w zakresie podróżowania oraz zdobywania wiedzy lub nauczania, na razie jednak, do 25 maja, Jowisz znajdzie się w nieprzyjemnej kwadraturze z Plutonem w Wodniku, trzeba się więc będzie przystosować do nieuchronnej zmiany zasad, której skutki odczujecie znacznie później. 19 maja nów Księżyca w Byku okaże się początkiem nowego edukacyjnego projektu. Od 15 do 20 maja sekstyl Słońca do przebywającego w waszym znaku Neptuna przyniesie inspirację i natchnienie, warto skorzystać z podpowiedzi intuicji, jednocześnie Słońce znajdzie się w sekstylu do mobilizującego Marsa, nawet kiedy obie planety zmienią znaki, od 15 do 25 maja będziecie więc bardzo aktywni w wielu dziedzinach życia. 21 maja Słońce opuści życzliwego Byka i wkroczy do znaku Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym więcej uwagi poświęcicie członkom rodziny, Słońce zresztą od razu znajdzie się w trygonie z potężnym Plutonem, czekają więc was transformujące zmiany. W ostatnich dniach miesiąca Słońce w kwadraturze do Saturna w waszym znaku wpłynie na ograniczenia w kontaktach międzyludzkich.

Wenus, planeta miłości i komfortu, do 7 maja przebywa w Bliźniętach, między 3 a 6 maja znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, ale w napiętym do Neptuna w waszym znaku, pojawią się więc ekstra pieniądze, ale w ostatecznym rozrachunki i tak odczujecie zawód, możecie nawet odnieść wrażenie, że ktoś was oszukał lub wykorzystał. 7 maja Wenus zawita do życzliwych Ryb, wydobywając z uczuć to, co najlepsze, w dniach 11 – 14 maja znajdzie się w trygonie do Saturna w waszym znaku oraz w sekstylu do Merkurego w przyjaznym Byku, uda się w tym czasie uporządkować relacje z bliskimi, opierając je na tym co trwałe i dające poczucie bezpieczeństwa. Między 24 a 27 maja sekstyl Wenus do Urana namiesza w sercach Ryb, poszukujących prawdziwej miłości.

Mars w życzliwym Raku przebywa do 20 maja, jest tam jednak słaby, możecie więc doświadczać nagłych i trudnych do opanowania wzruszeń, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca, kiedy znajdzie się w sekstylu do nieprzewidywalnego Urana. Również sekstyl Marsa do Neptuna w waszym znaku między 15 a 18 maja, rozhuśta silne emocje i nadzieję na realizację marzeń. 20 maja Mars wejdzie do znaku Lwa i od razu znajdzie się w opozycji do Plutona w Wodniku, co zmobilizuje was do większej dbałości o zdrowie.

Merkury w Byku do 15 maja jest w retrogradacji, nie warto wiec w tym czasie podejmować ważnych decyzji, zwłaszcza odnośnie stanu posiadania, bo mogą się zmienić. Kiedy 1 maja, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, zapragniecie wybrać się w podróż, to wybierzcie miejsce, w którym już kiedyś byliście. Od 10 do 17 maja, podczas zmiany biegu na prosty, Merkury utworzy korzystny aspekt z zasobną Wenus oraz przebywającym w waszym znaku Saturnem, to dobry moment na nawiązanie długofalowej współpracy.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *