Horoskop miesięczny na maj 2023 dla Strzelca

Słońce w Byku do 21 maja skoncentruje uwagę na sprawach zdrowia, również pozostałe przebywające tam planety, w tym Uran i retrogradujący Merkury a od 16 maja również Jowisz, władca waszego znaku, zachęcają do zrobienia zaległych badań i wdrożenia niecodziennych metod leczenia, szczególnie ważne okaże się to w okolicach 5 maja, kiedy dojdzie do zaćmienia Księżyca w Skorpionie. Rewolucyjne zmiany terapii oraz warunków pracy czekają was między 7 a 13 maja, podczas koniunkcji Słońca z Uranem, niektóre Strzelce wykonujące wolne zawody lub działające w szeroko pojętych usługach, mogą w tym czasie otrzymać niecodzienne zlecenie. 16 maja dobroczynny Jowisz, wasz opiekun, opuści życzliwego Barana i na rok zagości w znaku Byka, od razu jednak kiedy tam wkroczy utworzy trwający do 25 maja napięty aspekt z wymagającym Plutonem, rozpoczynając głęboką transformację w najbliższym otoczeniu, której skutki dostrzeżecie znacznie później. 19 maja nów Księżyca w Byku zapowiada początek nowego intratnego zlecenia lub wdrożenie nowej terapii. Między 15 a 20 maja Słońce znajdzie się w sekstylu do Neptuna, co sprzyja twórczym i artystycznym działaniom, znacznie dłużej, bo od 15 do 25 maja Słońce pozostanie w korzystnym aspekcie z Marsem, co popchnie was do działania, zwłaszcza po 21 maja, kiedy obydwie planety zmienią znak, pozostając w tym samym aspekcie – energia powędruje w kierunku współpracy międzynarodowej. 21 maja Słońce wkroczy do przeciwległych Bliźniąt, kierując uwagę na szeroko pojęte partnerstwo, utworzy przy tym trygon z transformującym Plutonem, rozpoczęte w tym czasie zmiany będą miały długotrwałe konsekwencje, będziecie też dysponować niespożytą energią. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Saturna zmusi was do zaopiekowania się osobą starszą lub niedomagającą w rodzinie.

Między 3 a 6 maja Wenus w przeciwległych Bliźniętach utworzy z jednej strony sekstyl z Jowiszem, z drugiej kwadraturę z Neptunem, co okaże się bardzo korzystne dla podróży lub nawiązania twórczej współpracy, relacje z partnerami lub domownikami jednak się skomplikują, możecie bowiem odkryć kłamstwo lub ulec manipulacji. 7 maja Wenus opuści przeciwległy znak Bliźniąt i wejdzie do Raka, nabierając mocy, w dniach 11-14 maja, gdy znajdzie się w korzystnych aspektach z Merkurym i Saturnem, możecie sporo zyskać na transakcjach dotyczących nieruchomości, w umowach i negocjacjach warto oprzeć się na osobach z dużym doświadczeniem, ale nic nie podpisujcie przed 15 maja, dopóki Merkury jest w retrogradacji. Od 24 do 27 maja Wenus w sekstylu do Urana przyniesie jakąś niespodziewana okazję do podniesienia statusu materialnego.

Mars do 20 maja przebywa w znaku Raka, gdzie trudno mu rozwinąć swój potencjał, ale w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w trygonie do Urana, zachęci was zatem do niecodziennego działania w związku z planowanymi inwestycjami. Od 15 do 18 maja sekstyl Marsa do Neptuna skłoni do rozwiązania skomplikowanych problemów rodzinnych za pomocą aktywnego działania. 20 maja Mars wkroczy do życzliwego Lwa, od razu jednak znajdzie się w opozycji do Plutona w Wodniku, zaczniecie toczyć walkę trudną do wygrania, dopóki nie zrozumiecie, że tylko tracicie energię.

1 maja cofający się Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, wasze pomysły znajdą uznanie, ale z ich wdrożeniem poczekajcie do drugiej połowy maja, kiedy Merkury wyjdzie z retrogradacji. Od 10 do 17 maja planeta związana z komunikacją, znajdzie się w korzystnych aspektach z Wenus i Saturnem, po 15 maja zapali się zielone światło dla stabilnych i bezpiecznych relacji.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *