Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Wagi

Ostatniego dnia kwietnia dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w znaku Byka w połączeniu z dosyć burzliwą konfiguracją, działającą przez cała pierwszą dekadę maja, będziecie to odczuwać w pierwszych dniach maja, dla Wag oznaczać to może nieprzewidywalne wydarzenia związane ze wspólnym stanem posiadania, niektóre osoby dokonają podziału majątku, inne zmienią dotychczasowe inwestycje, zalecana jest jednak ostrożność, bo zaćmienie może sprawić, że zaczniecie kierować się emocjami zamiast rozsądkiem. Słońce w Byku pozostanie do 21 maja, kierując uwagę na zarządzanie wspólnym stanem posiadania.

Jowisz w sekstylu do Plutona podpowiada, że tocząca się za wschodnią granicą wojna ma na was duży wpływ, horoskop radzi nabrać większego dystansu, aby niepokój nie odbił się na stanie zdrowia. 11 maja Jowisz zmieni znak i wejdzie do przeciwległego Barana, w którym pozostanie do 29 października, w tym czasie przyciągniecie do swojego życia wiele nowych osób, obcokrajowców, celebrytów, naukowców oraz partnerów życiowych, czekają was podróże i zdobycie nowych umiejętności. Ostrożność powinniście zachować od 13 do 17 maja, kiedy Słońce znajdzie się w kwadraturze z ograniczającym Saturnem i w sekstylu do iluzorycznego Neptuna, niektóre nadzieje okażą się płonne a obietnice niespełnione, między 17 a 21 maja jednak trygon Słońca do Plutona pomoże skutecznie przeprowadzić konieczne zmiany, nawet gdyby okazały się trudne.

21 maja Słońce zmieni znak, wkroczy do życzliwych Bliźniąt i od razu utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem, do 25 maja możecie więc liczyć na zielone światło we wszystkich sprawach partnerskich, szczególnie związanych z kontaktami międzynarodowymi, podróżami zagranicznymi oraz zdobywaniem wiedzy.

Wenus, władczyni waszego znaku, 1 maja znajdzie się w koniunkcji z dobrotliwym Jowiszem i w sekstylu do pożądliwego Plutona, niektóre Wagi poczują się wyjątkowo dobrze, zwłaszcza że uporają się z przewlekłymi dolegliwościami lub otrzymają zlecenie dobrze płatnej pracy. Następnego dnia Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Barana, tracąc swoją moc i wpływ na innych, zyskując natomiast powodzenie u osób o dominującej osobowości. Między 22 a 28 maja Wenus znajdzie się kwadraturze do Plutona i w sekstylu do Saturna, co wzbudzi poczucie przymusu, może się również okazać, że staniecie się łatwym łupem dla uwodzicieli, którzy nie są wolni, bo trwają w innym związku. 28 maja Wenus opuści przeciwległy znak Barana i wejdzie do Byka, w którym jest mocna, możecie więc liczyć na poprawę sytuacji pod każdym względem.

Mars do 25 maja przebywa w znaku Ryb, wpływając negatywnie na stan zdrowia, wywołując niejasne symptomy, alergie, nietolerancje lub choroby autoimmunologiczne. Szczególnie nieprzyjemne objawy mogą pojawić się między 15 a 21 maja, gdy Mars znajdzie się w koniunkcji ze złudnym Neptunem, między 20 a 25 maja natomiast, gdy dojdzie do sekstylu z transformującym Plutonem, objawy mogą się nasilić, ale uda się je pokonać dzięki skutecznej terapii. 25 maja Mars wejdzie do przeciwległego znaku Barana, rozpoczynając blisko dwumiesięczny okres, w którym możecie zostać zmuszeni do stoczenia walki z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. Między 27 a 31 maja koniunkcja Marsa z Jowiszem skieruje działania na kontakty z obcokrajowcami lub celebrytami.

Merkury w życzliwych Bliźniętach pozostanie do 23 maja, jednak 11 maja wejdzie w retrogradację, czyli zmieni bieg na wsteczny, a to oznacza opóźnienia w sprawach związanych z podróżami, szczególnie zagranicznymi, trudności w terminowym zdawaniu egzaminów oraz inne niedogodności związane z komunikacją. Rozpoczynanie nowych projektów odłóżcie na inny termin, warto natomiast wprowadzić poprawki do już istniejących. Od 4 do 8 maja, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu do Merkurego, czekają was ciekawe spotkania, dobrze zdane egzaminy i łatwość w przekazywaniu informacji. 23 maja Merkury wycofa się do znaku Byka, trzeba będzie wprowadzić poprawki we wspólnym budżecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *