Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Panny

Słońce przebywa w życzliwym Byku do 21 maja, co wpłynie na poszerzenie horyzontów i zainteresowanie zdobywaniem wiedzy. W nocy z 30 kwietnia na 1 maja dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w aspektach z nieprzewidywalnym Uranem i niecierpliwym Marsem, w najbliższych tygodniach nauka i egzaminy mogą stać się przyczyną frustracji, kontakty z obcokrajowcami napotkają nieprzewidziane trudności.

Pierwsza dekada miesiąca, kiedy dodatkowo zostaniecie pod wpływem sekstylu Jowisza do Plutona, może przynieść zaangażowanie w praktyczną pomoc obywatelom Ukrainy, uciekającym przed wojną. Również podróże okażą się bardzo pouczające i pełne wyzwań. 11 maja Jowisz, planeta ekspansji i dobrobytu, opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym pozostanie do 29 października, co ułatwi zarządzanie wspólnymi finansami, uzyskiwanie korzystnych kredytów i zdobywanie dotacji. Między 13 a 17 maja, kiedy Słońce znajdzie się w napiętej kwadraturze z ograniczającym Saturnem i w sekstylu do Neptuna, zrezygnujcie z wyjazdów zagranicznych a terminy egzaminów przełóżcie na inny termin, jeśli będzie taka możliwość, zwłaszcza że 16 maja dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Skorpiona, co znacznie pogorszy samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Od 17 do 21 maja natomiast Słońce w trygonie do Plutona doda wam sił i przygotuje do zaakceptowania zmian, które okażą się konieczne. 21 maja Słońce opuści życzliwe Ryby i wejdzie do znaku Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym na pierwszy plan przesunie się potrzeba samorealizacji w sprawach zawodowych, już między 21 a 25 Słońce w sekstylu do Jowisza otworzy przed wami drzwi do sukcesów i umożliwi dokonanie udanych inwestycji. 30 maja nów w Bliźniętach skłoni do rozpoczęcia nowego zawodowego projektu.

Merkury, władca waszego znaku, przebywa w Bliźniętach do 23 maja, ułatwiając podejmowanie zawodowych decyzji i wzmacniając każdą działalność o charakterze intelektualnym, a także związaną z szeroko pojętą komunikacją, ostrożność jednak powinniście zachować po 11 maja, gdyż tego dnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, do 3 czerwca lepiej więc nie rozpoczynać nowych projektów i unikać zakupu sprzętu elektronicznego, gdyż sprawy inicjowane w czasie retrogradacji Merkurego mają tendencję do ciągłych zmian i powtórek. Między 17 a 22 maja, kiedy Merkury retro znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem, warto wybrać się w podróż do miejsc, które już kiedyś odwiedziliście. 23 maja Merkury wycofa się do życzliwego Byka, niektóre Panny zdecydują się na powtórkę kursów lub zabiorą się ponownie do nauki. Między 24 a 28 maja trygon Merkurego do Plutona przyniesie powtórkę doświadczeń, wymagających zmiany paradygmatu.

1 maja kochliwa Wenus z dobroczynnym Jowiszem w przeciwległym znaku Ryb znajdą się w ścisłej koniunkcji i utworzą korzystny aspekt z Plutonem, to konfiguracja silnej namiętności, osoby zakochane odniosą wrażenie, że spotkało je wielkie szczęście – następnego dnia jednak Wenus opuści Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym jest wyjątkowo słaba, niektóre osoby odkryją więc, że znalazły się w sytuacji zależności od partnera. Od 4 do 8 maja sekstyl Merkurego do Wenus ułatwi nawiązanie dobrych relacji ze współpracownikami.  Dni między 23 a 28 maja, gdy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z wymagającym Plutonem i w ułatwiającym stabilizację aspekcie z Saturnem, mogą utworzyć dylemat i trudny wybór między obowiązkiem a pożądaniem. 28 maja Wenus zmieni znak i wejdzie do życzliwego Byka, w którym jest bardzo silna, sprawy miłości wejdą więc na właściwą ścieżkę.

Mars w przeciwległych Rybach przebywa do 25 maja, wywołując konflikty z partnerami i frustrację, wynikającą z niepewności, którą drogą należy podążać – co objawi się szczególnie między 15 a 21 maja, gdy Mars znajdzie się w koniunkcji z iluzorycznym Neptunem. Od 20 do 25 maja Mars w trygonie do Plutona wpłynie na skuteczność w dążeniu do samorealizacji. 25 maja Mars opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym jest bardzo mocny, aktywność skierujecie na narządzanie wspólnymi finansami oraz na zdobywanie dofinansowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *