Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Panny

Słońce do 20 maja tranzytuje życzliwy znak Byka, możecie więc liczyć na jego wsparcie, energii wam nie zabraknie, macie szansę wykazać się profesjonalizmem, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy przebywać będzie jeszcze w tym znaku  Merkury, a Słońce znajdzie się najpierw w elektryzującej koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem a zaraz potem w kwadraturze z porządkującym Saturnem. Macie szansę w tym czasie zrobić to, co lubicie najbardziej – wprowadzić porządek tam, gdzie do tej pory panował chaos. Nów Księżyca w Byku, do którego dojdzie 11 maja, zapoczątkuje zmiany, które okażą się dla was korzystne, pod warunkiem, że znajdziecie porozumienie z osobami reprezentującymi odmienne poglądy.

Korzystne aspekty Słońca z niepewnym Neptunem i zdecydowanym Plutonem między 11 a 20 maja ułatwią skorzystanie z intuicji oraz własnych zasobów energetycznych, niezbędnych do wprowadzenia w życie zamierzeń. 14 maja dobroczynny Jowisz wkroczy do przeciwległego znaku Ryb, możecie więc liczyć na wsparcie osób, będących autorytetami w swej dziedzinie. 20 maja Słońce opuści przyjaznego Byka i wkroczy do Bliźniąt i w dniach 21–24 maja znajdzie się w aspekcie z Jowiszem – to dobry czas, aby nawiązać dobre stosunki z ważnymi osobistościami, poznać prawników, naukowców, obcokrajowców lub podróżników. Między 25 a 27 maja znajdziecie się pod wpływem zaćmienia Księżyca w znaku Strzelca, niektóre zawodowe zamierzenia poniosą fiasko, zdrowie domowników może wymagać większej uwagi.

Merkury w życzliwym Byku przebywa tylko do 4 maja, potem przejdzie do znaku Bliźniąt, w którym jednak znakomicie się czuje, możecie więc liczyć na wsparcie swego władcy, szczególnie przy podejmowaniu zawodowych decyzji oraz w dziedzinach, związanych z szeroko pojętą komunikacją. Między 8 a 15 maja trygon Merkurego do Saturna pozwoli poprawić warunki pracy, to idealny moment na zaplanowanie przyszłości i ścieżki osobistej kariery. Między 20 a 25 maja możecie wejść w konflikt z osobami, mającymi inne priorytety lub wyznającymi inne poglądy, będziecie też mieć trudności z jasnym wytłumaczeniem swoich zamiarów, do czego przyczyni się kwadratura Merkurego do zwodniczego Neptuna.

Wenus tranzytuje przyjaznego Byka do 9 maja, tworząc harmonijne aspekty z Neptunem, Plutonem oraz Jowiszem, dla zakochanych będzie to więc okres pełen romantycznych spotkań i namiętnych wyznań, w stałych związkach wzrośnie temperatura, dobrze wam zrobią wspólne wyjazdy, nawet krótkie majowe eskapady, podczas których można oderwać się od codzienności. 9 maja Wenus wkroczy do Bliźniąt, przyjemność więc znajdziecie w wyzwaniach zawodowych. Pod koniec miesiąca uważajcie, bo możecie źle zrozumieć intencje kolegów w pracy, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym znaku Raka, w którym jest jednak słaby, a więc skłonny do wywołania zniecierpliwienia a nawet złości, skierowanej głównie do przyjaciół, szczególnie między 8 a 15 maja, gdy utworzy sekstyl z nieobliczalnym Uranem może się wyrwać spod kontroli, jeśli uda się wam zapanować nad emocjami, wywołacie dyskusje i chęć do działania w grupie osób, z którą łączą was wspólne zamiłowania.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *