Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Wagi

Słońce do 20 maja przebywa w znaku Byka, skłaniając do zadbania o wspólny budżet, pozyskania kredytu lub świadczeń, obiecywanych przez rozmaite instytucje. Koniunkcja Słońca z Uranem otworzy 1 maja szeroko drzwi dla finansowych możliwości, do czego przyczyni się obietnica rozluźnienia obostrzeń, jednak kwadratura Słońca z Saturnem, do której dojdzie już 3 maja, ostrzega, że rozwiązania w tej dziedzinie okażą się niewystarczające.

Na rozpoczęcie nowych projektów możecie liczyć po 11 maja, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w przedsiębiorczym Byku, dodatkowo wspierać was będą w okresie 11–20 maja korzystne aspekty, jakie Słońce utworzy z twórczym Neptunem i transformującym Plutonem, możecie liczyć na rozwój wyobraźni, podpowiedzi intuicji i siłę, która pomoże stawić czoła największym wyzwaniom. 14 maja Jowisz opuści znak rewolucyjnego Wodnika i wkroczy do Ryb, w których jest mocny – kiedy 20 maja Słońce przesunie się do życzliwych Bliźniąt znajdzie się z nim w twórczym aspekcie kwadratury, zachęcając do rozwoju osobistego, w dniach 21–25 maja możecie liczyć na ułatwienia w pracy lub otrzymacie nowe, dobrze płatne zlecenia. 26 maja dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Strzelca, od 25 do 27 maja pozostańcie więc ostrożni, szczególnie w podróżach, uczniowie i studenci mogą doświadczyć trudności przy egzaminach.

Do 9 maja Wenus tranzytuje znak Byka, w którym jest silna, ponieważ również nim włada, możecie więc liczyć na wsparcie swojej patronki, szczególnie w dziedzinie powrotu do zdrowia, doświadczania miłości i wsparcia od bliskich, pozyskiwania dobrze płatnej pracy i realizacji artystycznych zamierzeń. Wenus w tym czasie utworzy korzystne aspekty z romantycznym Neptunem, sprzyjając szeroko pojętej twórczości, namiętnym Plutonem, obdarzającym mocą sprawczą, oraz Jowiszem, przynoszącym radość. 9 maja Wenus opuści znak Byka i wkroczy do życzliwych Bliźniąt, otwierając was szerzej na kontakty międzyludzkie. Trygon Wenus do Saturna w znaku Wodnika między 18 a 22 maja zachęca do miłosnych wyznań, oświadczyn oraz do podejmowania długotrwałych zobowiązań natury emocjonalnej, finansowej lub artystycznej. W ostatnich dniach miesiąca, szczególnie między 25 a 29 maja, podczas kwadratury Wenus do Neptuna, dobrze się zastanówcie zanim uwierzycie w coś, czemu brak realnych podstaw.

Merkury zaraz po długim weekendzie, bo już 4 maja, wkroczy do życzliwych Bliźniąt, w których jest wyjątkowo silny, staniecie się więc znacznie bardziej mobilni i chętni do podróżowania, zdobywania nowych doświadczeń, podnoszenia kwalifikacji i publicznego wypowiadania się. Między 10 a 15 maja trygon Merkurego do Saturna sprzyja podpisywaniu długoterminowych umów, to także właściwy moment, aby ze swojego hobby utworzyć profesjonalny projekt, który przyniesie stałe zarobki. Od 20 do 25 maja pozostańcie jednak ostrożni, bo kwadratura Merkurego do Neptuna ostrzega przed możliwością popełnienia życiowych pomyłek.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Raka, w którym jest słaby, niektóre wasze wysiłki, aby zaistnieć na polu zawodowym, mogą skłonić konkurencję do działania, wywołującego złość, nie dajcie się złapać w pułapkę szczególnie między 8 a 15 maja, podczas sekstylu Marsa do Urana, bo łatwo będzie stracić cierpliwość.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *