Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Lwa

Słońce przebywa do 20 maja w znaku Byka, będącym w kwadraturze do waszego, możecie więc odczuwać napięcie, związane z koniecznością wykonania pilnych zadań, szczególnie zawodowych. Już 1 maja Słońce znajdzie się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, który wywróci do góry nogami wasze podejście do wielu spraw, szczególnie zawodowych. Niektóre Lwy zrozumieją powtarzające się życiowe problemy i zapragną je pokonać.  Kwadratura, którą Słońce utworzy 3 maja z wymagającym Saturnem, pozwoli wszystko na nowo pozbierać w całość, pod warunkiem, że zaakceptujecie ograniczenia, jakie narzucą przełożeni, partnerzy życiowi lub biznesowi – chociaż trudno wam je przyjąć, są jednak konieczne i służą waszemu dobru.

11 maja nów Księżyca w znaku Byka wyznaczy początek zawodowego projektu lub nowy etap w pracy, aspekty Słońca do Neptuna i Plutona, działające od 11 do 20 maja, zasilą was swoją energią, wyzwalając kreatywność i wzmacniając zdolności przystosowawcze. 20 maja Słońce przejdzie do znaku życzliwych Bliźniąt, poczujecie się znacznie lepiej i wszystko zacznie wam łatwiej przychodzić, szczególnie w zakresie rozwoju stosunków międzyludzkich. 14 maja Jowisz opuści przeciwległy znak Wodnika i wkroczy do Ryb, a od 21 do 25 maja znajdzie się w kwadraturze ze Słońcem, możecie w tych dniach spodziewać się prezentów od losu, unikajcie jednak rozrzutności na zasadzie „łatwo przyszło, łatwo poszło”.  Ostrożność powinniście zachować między 25 a 27 maja, gdy dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Strzelca, zadbajcie w tych dniach szczególnie o bezpieczeństwo swoje, bliskich i przyjaciół.

Wenus przebywa w znaku Byka do 9 maja i może tam rozwinąć cały swój potencjał, w dodatku tworzy aspekty z Neptunem, Plutonem i Jowiszem, co sprawia, że macie szansę w tym czasie zdobyć wszystko, o czym marzycie, czego pożądacie i co was uszczęśliwia. Praca zawodowa sprawi wam przyjemność, tak samo jak zajęcia domowe, pod warunkiem, że dzielić je będziecie z osobami kochanymi, a przynajmniej lubianymi. Po 9 maja, kiedy Wenus zagości w życzliwych Bliźniętach rozwiniecie życie towarzyskie, częściej będziecie spotykać się z przyjaciółmi, nie tylko wirtualnie. Trwałe związki zawiążecie między 18 a 22 maja, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z Saturnem, natomiast pod koniec miesiąca, między 25 a 29 maja, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze z podstępnym Neptunem, unikajcie pokus, bo trudno się będzie przed nimi obronić, uważajcie też na oszustów.

Merkury już 4 maja wkroczy do życzliwego znaku Bliźniąt, w którym jest bardzo silny, bo nim włada, możecie więc liczyć na swoje rozeznanie, umiejętność podejmowania decyzji, właściwy dobór słów i łatwość wypowiadania się. Najlepsze długoterminowe decyzje podejmiecie między 10 a 15 maja, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie ze stabilizującym Saturnem, natomiast wstrzymajcie się z większymi zakupami między 20 a 25 maja, podczas kwadratury Merkurego z Neptunem.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Raka, w którym jest w upadku, ma więc tendencję do pokazywania zniecierpliwienia, pośpiechu i agresji, uważajcie przede wszystkim na swoje ukryte emocje, które mogą działać na waszą szkodę, również niektóre osoby z otoczenia będą was skrycie atakować. Całe szczęście Mars w tym miesiącu jest mało aktywny, tworzy tylko jeden aspekt – sekstyl z Uranem między 8 a 15 maja – który możecie wykorzystać pozytywnie, stawiając czoło swoim ukrytym popędom.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *