Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Bliźniąt

Słońce w znaku życzliwego Wodnika do 18 lutego skieruje uwagę na edukację oraz planowanie przyszłych podróży zagranicznych, co może okazać się na początku miesiąca trudne, ze względu na nów Księżyca w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, do którego dojdzie 1 lutego. Ogólnie koniunkcja Słońca z Saturnem w pierwszym tygodniu miesiąca wpłynie na opóźnienia w realizacji niektórych pragnień i realizacji potrzeb związanych z samorozwojem – jeśli jednak planujecie rzucić palenie, zmienić dietę na bardziej prozdrowotną lub pozbyć się uzależnień, to czas ku temu jest jak najbardziej właściwy.

16 lutego pełni Księżyca w przyjaznym Lwie towarzyszyć będzie sekstyl Jowisza do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie od 16 do 20 lutego, czekają was więc emocje, ale raczej pozytywne, układ planet zapowiada bowiem sukcesy zawodowe i nieoczekiwane wyjazdy zagraniczne. 18 lutego Słońce opuści Wodnika i wkroczy do mistycznych Ryb, kierując uwagę na rozwój kariery i realizację zawodowych ambicji.

Merkury w Koziorożcu 4 lutego nareszcie zmieni bieg na prosty, co ułatwi komunikację, zdobędziecie też pewność co do słuszności podejmowanych decyzji. 10 lutego koniunkcja Merkurego z Plutonem postawi was w sytuacji przymusu, jest to jednak dobry moment na rozpoczęcie psychoterapii, możecie się też w dniach 7–13 lutego starać o kredyt lub wypłatę zaległych świadczeń. 14 lutego Merkury opuści zachowawczego Koziorożca i wejdzie do życzliwego Wodnika, w którym czuje się fantastycznie, możecie więc liczyć na dobre pomysły i błyskotliwość w wypowiedziach, również podróże i zakup środków elektronicznych okażą się korzystne. Między 24 a 26 lutego kwadratura Merkurego do Urana pobudzi umysł, ale nie wszyscy zgodzą się z waszymi pomysłami, co wywoła frustrację i może stać się przyczyna zbyt nerwowych reakcji.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w Koziorożcu, sprzyjając długotrwałym inwestycjom, trygon Wenus do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie w pierwszych dniach miesiąca, wpłynie korzystnie na stan wspólnego budżetu. Koniunkcja Wenus z Marsem między 14 a 20 lutego sprzyja determinacji w utrzymaniu związku uczuciowego, może jednak doprowadzić do zbyt impulsywnego wydawania pieniędzy, wzmocni bowiem chęć posiadania. Miedzy 22 a 26 lutego sekstyl Wenus oraz Marsa do mediumicznego Neptuna pomoże osiągnąć zawodowe marzenia, szczególnie jeśli wiążą się z szeroko pojętą twórczością, działalnością charytatywną lub przemysłem chemicznym.

Mars w znaku Koziorożca jest wywyższony, a to oznacza, że łatwo mu realizować swój potencjał, dlatego możecie liczyć na wystarczającą motywację do właściwego zarządzania wspólnymi finansami, dokonacie właściwych inwestycji, uzyskacie upragniony kredyt lub zdobędziecie ukrytą wiedzę na temat rzeczywistości. Szczególnie w pierwszym tygodniu miesiąca, gdy Mars znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, zapali się zielone światło dla realizacji zawodowych ambicji, możliwa okaże się służbowa podróż zagraniczna, przynosząca wymierne profity lub pojawi się szansa na realizację jakiegoś życiowego celu. Również między 6 a 10 lutego, podczas trygonu Marsa do Urana, uda się z sukcesem coś zakończyć, aby otworzyć się szeroko na nadchodzące nowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *