Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Byka

Do 22 listopada Słońce tranzytuje przeciwległy znak Skorpiona, uwagę więc skoncentrujecie na relacjach partnerskich, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Nów Księżyca, do którego dojdzie 4 listopada, utworzy opozycję do przebywającego w waszym znaku Urana, co zapowiada rewolucyjne zmiany a zarazem początek nowego etapu w związku, zawarcie zaskakującej umowy lub zainicjowanie oryginalnego projektu, angażującego wiele osób.

Między 10 a 14 listopada Słońce w trygonie do empatycznego Neptuna wpłynie na pogłębienie relacji w przyjaźni, ułatwi przeżycia mistyczne, rozbudzi potrzebę twórczego wyrazu. Między 13 a 19 listopada Słońce w kwadraturze do Jowisza i w sekstylu do Plutona jest zapowiedzią zawodowych sukcesów, ale pełnia wraz z zaćmieniem Księżyca, do której dojdzie 19 listopada ostrzega przed ignorowaniem potrzeb emocjonalnych. Zaćmieniu towarzyszy niepokojąca opozycja Marsa w przeciwległym Skorpionie do Urana w waszym znaku, co może oznaczać, że w wyniku ataku personalnego trudno będzie opanować gwałtowną relację emocjonalną. Konfiguracji towarzyszy trygon Wenus do Urana, niektóre Byki mogą więc niespodziewanie zakochać się od pierwszego wejrzenia w osobie pełnej charyzmy.

22 listopada Słońce opuści przeciwległy znak Skorpiona i przejdzie do Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie się na zarządzaniu wspólnymi finansami. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Słońca i Merkurego do Saturna pomoże dokonać korzystnej inwestycji, dającej niezbyt wielki, ale stały dochód, możecie też podpisać umowę mającą długotrwały wpływ na wasze zasoby.

Wenus w Strzelcu przebywa do 5 listopada, potem wkroczy do życzliwego Koziorożca i pozostanie w nim wyjątkowo długo, bo aż do 6 marca – ze względu na retrogradację – dlatego będziecie mieć dużo czasu na utrwalenie miłości, a także wprowadzenie równowagi i dostatku do codziennego życia. Od 6 do 9 listopada sekstyl Merkurego do Wenus zapowiada szereg spotkań, natomiast trygon Wenus do Urana między 17 a 19 listopada może przynieść nieoczekiwaną miłość, zawodową propozycję lub nagły wyjazd, co wywoła silne emocje – dokładnie w tym samym czasie dojdzie do pełni i zaćmienia Księżyca w waszym znaku, idźcie więc za głosem serca, nie zapominajcie jednak o obowiązkach. W drugiej i trzeciej dekadzie miesiąca Wenus będzie starała zbliżyć się do Marsa korzystnym sekstylem, do aspektu jednak nie dojdzie, niektóre wasze oczekiwania i umowy partnerskie mogą nie dojść do skutku, w ostatnim dniu miesiąca sekstyl Wenus do Neptuna przyniesie jednak romantyczne spełnienie.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje przeciwległy znak Skorpiona, niektóre Byki mogą poczuć się atakowane przez partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych, zwłaszcza w okolicach pełni i zaćmienia Księżyca 19 listopada. Ograniczenia zawodowe lub impas w rozwoju kariery nadejdą między 7 a 15 listopada, kiedy Mars znajdzie się w napiętym aspekcie z Saturnem. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna pozwoli zrealizować twórcze marzenia.

Merkury do 6 listopada przebywa jeszcze w Wadze, ale kiedy zawita do przeciwległego Skorpiona, w którym pozostanie do 24 listopada, ważne okażą się umowy, kontrakty i negocjacje, uda się wam zdobyć ukrywane do tej pory informacje i zrobić z nich dobry użytek, pod warunkiem, że nie dacie się ponieść emocjom, zwłaszcza między 9 a 14 listopada, gdy Merkury znajdzie się w napiętych aspektach z Marsem, Saturnem i Uranem. W dniach 28-29 listopada natomiast Merkury w koniunkcji ze Słońcem w sekstylu do Saturna zapowiada korzystne długoterminowe inwestycje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *